nowoczesna nauka angielskiego

Angielski dla najmłodszych

|
Super User
Kategoria:

Miło nam, że możemy pochwalić się rosnącym zainteresowaniem zajęć językowych dla najmłodszych. Dewizą naszych kursów dla najmłodszych są ciekawe, atrakcyjne i skuteczne zajęcia połączone z rozsądną, a nawet atrakcyjną ceną.

Na naszych zajęciach dla najmłodszych spotkać można 4-5 latki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut. Całość kursu obejmuje 60 spotkań i wyceniona jest na jedyne 420,00 za całość z możliwością rozłożenia tej kwoty na 4 raty. W tej cenie uzyskujecie Państwo również podręcznik.

Mamy świadomość, że najmłodsi mają tendencje do chorowania, dlatego uważamy, że rodzic nie powinien mieć poczucia stresu i straty spowodowanej nieobecnością. Warto podkreślić, że ta dość niska i atrakcyjne cena nie musi oznaczać kompromisu w postaci bardzo dużych grup. Każda z naszych grup mieści się w standardzie Victory tj. do 8 max 9 osób.

W roku szkolnym 2015/16 opiekę nad zajęciami dla najmłodszych sprawuje Pani Joanna Markowska. Zachęcamy do kontaktu z Panią Asią jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat treści zajęć, metod i technik pracy na zajęciach.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.