nowoczesna nauka angielskiego

Angielski dla najmłodszych

Miło nam, że możemy pochwalić się rosnącym zainteresowaniem zajęć językowych dla najmłodszych. Dewizą naszych kursów dla najmłodszych są ciekawe, atrakcyjne i skuteczne zajęcia połączone z rozsądną, a nawet atrakcyjną ceną.

Na naszych zajęciach dla najmłodszych spotkać można 4, 5 oraz 6 latki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut. Całość kursu obejmuje 60 spotkań i wyceniona jest na 700,00 za całość z możliwością rozłożenia tej kwoty na raty - aż do 10. W tej cenie uzyskujecie Państwo również podręcznik.

Mamy świadomość, że najmłodsi mają tendencje do chorowania, dlatego uważamy, że rodzic nie powinien mieć poczucia stresu i straty spowodowanej nieobecnością. Warto podkreślić, że ta dość niska i atrakcyjne cena nie musi oznaczać kompromisu w postaci bardzo dużych grup. Każda z naszych grup mieści się w standardzie Victory tj. do 8 max 9 osób.

Od roku szkolnego 2017/18 opiekę nad zajęciami dla najmłodszych sprawuje Pani Izabela Biała. Zachęcamy do kontaktu z nami jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat treści zajęć, metod i technik pracy na zajęciach.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kliknij tutaj aby poznać CENNIK oraz SPOSOBY PŁATNOŚCI. Rata miesięczna za naukę zaczyna się już od 70,00 zł.

[/html]

 

|