nowoczesna nauka angielskiego

Angielski w Londynie

Czy wiesz jak oryginalnie nazywać się miał klub Chelsea? Czy wiesz dlaczego postawiono wieżę Monument? Marzy Ci się podziwianie Londynu z magicznego koła The London Eye? Chcesz spotkać sławy z całego świata w Madame Tussauds?

Gdzie, jak nie w Londynie, najlepiej poćwiczyć angielski? Pytaj, słuchaj, zamawiaj i wymieniaj. Zanurz się w oceanie różnorodności języka jakie oferuje Londyn. Zrealizuj zadania językowe jakie dla Ciebie przygotujemy. 

Każdy z proponowanych wyjazdów ma charakter projektu językowo - turystycznego w ramach którego każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim. Na każdy dzień i do każdej atrakcji turystycznej przygotowane będą zadania językowe. Dodatkowym elementem jest element turystyczno-poznawczy w ramach którego odwiedzimy zarówno miejsca znane powszechnie jak i te mniej okrzyczane, ale równie ciekawe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage'a na facebooku i obejrzenia wybranych zdjęć i relacji z naszych wyjazdów w lutym 2016, 2015 oraz styczniu 2014. Kliknij aby przejść www.facebook.com/victorysjo. Jeśli chcesz zobaczyć nasz szczegółowy program z roku 2016 pobierz plik poniżej.

Dołącz do nas w roku 2017!!

 

Historia naszych zrealizowanych wyjazdów:

2017

2016

Zobacz co robiliśmy 14 - 19 lutego w Londynie

Dzień 1:
Przylot do Londynu z Warszawy Dzień 2:
Uff. Się dzieje, aż nie ma czasu na fb:) dzisiaj odwiedziliśmy stadion Chelsea. Przyjeżdżamy ... i taka miła niespodzianka. Naszym przewodnikiem był Olivier który oprowadzał nas po stadionie 2 lata temu. I znowu nas oczarował. Jesteśmy dumni z naszych dzieciaków za ich pytania. Najlepszym powodem zaangażowania był fakt, że nasze spotkanie z Oliwierem trwało o 30 minut dłużej niż jest to planowane. Dzień 3:
Właśnie jesteśmy w Muzeum Historii Naturalnej. Za nami wizyta pod Pałacem Buckingham, zmiana warty królewskiej, przejażdżka London Eye, wizyta w kultowym Burger Kingu na Leicester Square oraz zakupy w sklepie M&M's.
Dzień 4:
Post z nad popołudniowej kawy w muzeum dzieciństwa (The Museum of Childhood). Dzień dzisiejszy to wizyta w Sealife London - oceanarium, następnie przejazd pod Tower of London, potem wejście na wieżę The Monument - hurra, każdy pokonał 311 stopni do góry. Potem wizyta pod katedrą St. Paul's i metrem na wschód. Tutaj podział na grupę wyznawców Maca i grupę smakoszy fish and chips. Na koniec muzeum. Przed nami powrót do hotelu.
Dzień 5:
Wycieczka ponad planowa:) London Transport Museum.
2015

Relacja z drugiego wyjazdu 1-6 lutego

Sukces w Londynie! Pełnym sukcesem zakończył się nasz coroczny wyjazd do Londynu w okresie ferii zimowych. Przez 6 kolejnych dni grupa 26 uczestników wraz z 3 lektorów Victory zrealizowała ambitny plan zwiedzania wspaniałych miejsc, poznawania innej kultury oraz szlifowania angielskiego w stolicy Wielkiej Brytanii. W trakcie całego pobytu w Londynie udało nam się odwiedzić następujące miejsca: London Eye, muzeum figur woskowych Madane Tussauds, Emirates Stadium - stadion Arsenalu, British Museum, Natural History Museum, Science Museum, Museum of Childhood, London Transport Museum oraz obserwatorium w Greenwich. No i oczywiście wspaniałe widoki Big Bena i budynków parlamentu, Tower of London, Tower Bridge, Buckingham Palace i mnóstwo innych. Nasi uczestnicy wspaniale poradzili sobie zarówno z zadaniami językowymi, porozumiewaniem się w hotelu, sklepie i restauracji podróżowaniem londyńskim metrem oraz samolotem. Pragnę podziękować Rodzicom naszych uczestników za zaufanie jakim nas obdarzyli. Dziękuję również Paniom Karolinie Kockiej i Joannie Markowskiej za zaangażowanie w opiekę nad naszymi uczestnikami.
2014

Pierwszy wyjazd do Londynu 19 - 23 stycznia

27 naszych uczniów i nasza trójka wyruszyła na zimowy podbój Londynu :)
|