nowoczesna nauka angielskiego

Angielski dla najmłodszych

|

Miło nam, że możemy pochwalić się rosnącym zainteresowaniem zajęć językowych dla najmłodszych. Dewizą naszych kursów dla najmłodszych są ciekawe, atrakcyjne i skuteczne zajęcia połączone z rozsądną, a nawet atrakcyjną ceną.

Na naszych zajęciach dla najmłodszych spotkać można 4-5 latki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut. Całość kursu obejmuje 60 spotkań i wyceniona jest na jedyne 490,00 za całość z możliwością rozłożenia tej kwoty na raty - 4 lub 10. W tej cenie uzyskujecie Państwo również podręcznik.

Mamy świadomość, że najmłodsi mają tendencje do chorowania, dlatego uważamy, że rodzic nie powinien mieć poczucia stresu i straty spowodowanej nieobecnością. Warto podkreślić, że ta dość niska i atrakcyjne cena nie musi oznaczać kompromisu w postaci bardzo dużych grup. Każda z naszych grup mieści się w standardzie Victory tj. do 8 max 9 osób.

W roku szkolnym 2017/18 opiekę nad zajęciami dla najmłodszych sprawuje Pani izabela Biała. Zachęcamy do kontaktu z nami jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat treści zajęć, metod i technik pracy na zajęciach.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż podręczników

|

Zakup podręcznika lub całego zestawu oznacza spore wydatki. Warto podjąć wysiłek i poszukać rozwiązania które w jakimś stopniu pozwoli obniżyć koszty i dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych form zakupowych.

Oferujemy pomoc w zakupie podręczników do nauki języków, podręczników szkolnych, pojedynczych oraz w zestawach oraz tzw.boxów dla uczniów klas 1-3.

Zachęcamy do sprawdzenia ceny w lokalnej księgarni oraz księgarni internetowej, a następnie skierować do nas zapytanie. Postaramy się, aby zaproponowana cena była najniższą z tych trzech.

W przypadku zakupów grupowych lub pełnych zestawów istnieje możliwość dowozu podręczników. (W zależności od wysokości zamówienia, ale należy każdorazowo o to pytać:))

Dodatkowo, osoby korzystająca z naszych zajęć językowych i nie mające zaległości w opłacaniu zajęć mogą skorzystać z dłuższego okresu płatności, nawet do 21 dni od dnia wystawienia faktury.

Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli Rad Rodziców lub Trójek klasowych celem przygotowania oferty indywidualnej.

Zamówienie i zapytania przyjmujemy telefonicznie  664 879 444 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mobilna nauka angielskiego

|

Nie masz jak dowieźć dziecka? Chcesz uczyć się w  miejscu pracy?

 

Zapraszamy do skorzystania z Mobilnej Nauki Angielskiego

  • nauka z dojazdem do ucznia
  • wygodna forma nauki dostosowana do możliwości czasowych ucznia
  • umowa gwarantująca regularne zajęcia
  • nauka pod kątem komunikacji, przygotowywanie    do egzaminów i testów, pomoc doraźna w nauce
Cena zajęć już od 45,00 zł brutto za 60 minut nauki

Zapisz się już dziś: tel: 513 130 427 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Angielski w Londynie

|

Czy wiesz jak oryginalnie nazywać się miał klub Chelsea? Czy wiesz dlaczego postawiono wieżę Monument? Marzy Ci się podziwianie Londynu z magicznego koła The London Eye? Chcesz spotkać sławy z całego świata w Madame Tussauds?

Gdzie, jak nie w Londynie, najlepiej poćwiczyć angielski? Pytaj, słuchaj, zamawiaj i wymieniaj. Zanurz się w oceanie różnorodności języka jakie oferuje Londyn. Zrealizuj zadania językowe jakie dla Ciebie przygotujemy. 

Każdy z proponowanych wyjazdów ma charakter projektu językowo - turystycznego w ramach którego każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim. Na każdy dzień i do każdej atrakcji turystycznej przygotowane będą zadania językowe. Dodatkowym elementem jest element turystyczno-poznawczy w ramach którego odwiedzimy zarówno miejsca znane powszechnie jak i te mniej okrzyczane, ale równie ciekawe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage'a na facebooku i obejrzenia wybranych zdjęć i relacji z naszych wyjazdów w lutym 2016, 2015 oraz styczniu 2014. Kliknij aby przejść www.facebook.com/victorysjo. Jeśli chcesz zobaczyć nasz szczegółowy program z roku 2016 pobierz plik poniżej.

Dołącz do nas w roku 2017!!

 

Historia naszych zrealizowanych wyjazdów:

2017

2016

Zobacz co robiliśmy 14 - 19 lutego w Londynie

Dzień 1:
Przylot do Londynu z Warszawy Dzień 2:
Uff. Się dzieje, aż nie ma czasu na fb:) dzisiaj odwiedziliśmy stadion Chelsea. Przyjeżdżamy ... i taka miła niespodzianka. Naszym przewodnikiem był Olivier który oprowadzał nas po stadionie 2 lata temu. I znowu nas oczarował. Jesteśmy dumni z naszych dzieciaków za ich pytania. Najlepszym powodem zaangażowania był fakt, że nasze spotkanie z Oliwierem trwało o 30 minut dłużej niż jest to planowane. Dzień 3:
Właśnie jesteśmy w Muzeum Historii Naturalnej. Za nami wizyta pod Pałacem Buckingham, zmiana warty królewskiej, przejażdżka London Eye, wizyta w kultowym Burger Kingu na Leicester Square oraz zakupy w sklepie M&M's.
Dzień 4:
Post z nad popołudniowej kawy w muzeum dzieciństwa (The Museum of Childhood). Dzień dzisiejszy to wizyta w Sealife London - oceanarium, następnie przejazd pod Tower of London, potem wejście na wieżę The Monument - hurra, każdy pokonał 311 stopni do góry. Potem wizyta pod katedrą St. Paul's i metrem na wschód. Tutaj podział na grupę wyznawców Maca i grupę smakoszy fish and chips. Na koniec muzeum. Przed nami powrót do hotelu.
Dzień 5:
Wycieczka ponad planowa:) London Transport Museum.
2015

Relacja z drugiego wyjazdu 1-6 lutego

Sukces w Londynie! Pełnym sukcesem zakończył się nasz coroczny wyjazd do Londynu w okresie ferii zimowych. Przez 6 kolejnych dni grupa 26 uczestników wraz z 3 lektorów Victory zrealizowała ambitny plan zwiedzania wspaniałych miejsc, poznawania innej kultury oraz szlifowania angielskiego w stolicy Wielkiej Brytanii. W trakcie całego pobytu w Londynie udało nam się odwiedzić następujące miejsca: London Eye, muzeum figur woskowych Madane Tussauds, Emirates Stadium - stadion Arsenalu, British Museum, Natural History Museum, Science Museum, Museum of Childhood, London Transport Museum oraz obserwatorium w Greenwich. No i oczywiście wspaniałe widoki Big Bena i budynków parlamentu, Tower of London, Tower Bridge, Buckingham Palace i mnóstwo innych. Nasi uczestnicy wspaniale poradzili sobie zarówno z zadaniami językowymi, porozumiewaniem się w hotelu, sklepie i restauracji podróżowaniem londyńskim metrem oraz samolotem. Pragnę podziękować Rodzicom naszych uczestników za zaufanie jakim nas obdarzyli. Dziękuję również Paniom Karolinie Kockiej i Joannie Markowskiej za zaangażowanie w opiekę nad naszymi uczestnikami.
2014

Pierwszy wyjazd do Londynu 19 - 23 stycznia

27 naszych uczniów i nasza trójka wyruszyła na zimowy podbój Londynu :)

|

Ile kosztują zajęcia w Victory?

Cennik zajęć w grupach na kursach językowych w roku szkolnym 2017/2018.  

Przedszkolak

490 zł

za cały kurs

60 spotkań na zajęciach 30 minutowych

ZAPISZ SIĘ

Mały Uczeń

860 zł

za cały kurs

60 spotkań na zajęciach 45 minutowych

ZAPISZ SIĘ

Lingwista

980 zł

za cały kurs

60 spotkań na zajęciach 60 minutowych

ZAPISZ SIĘ

Poliglota

1480 zł

za cały kurs

60 spotkań na zajęciach 90 minutowych

ZApisz się

 

Płatności w ratach

Zapraszamy do skorzystania z 4 wariantów płatności za nasze zajęcia

  • Wariant I - wpłata za całość kursu wpłata do 10 października 2017
  • Wariant II - wpłata za połowę kursu do 10 października 2017, a następnie wpłata drugiej połowy do 10 lutego 2018
  • Wariant III - 4 wpłaty ratalne w wysokości 25 procent wartości kursu: 1 wpłata do 10 października 2017, 2 wpłata do 10 grudnia 2017, 3 wpłata do 10 lutego 2018, 4 wpłata do 10 kwietnia 201
  • Wariant IV - 10 równych wpłat do 10 każdego miesiąca. Są to opłaty ratalne, a nie miesięczne. Może się zdarzyć, że kurs zakończy się w maju, co nie zwalnia z 10 wpłaty w czerwcu

Cena zajęć kursowych obejmuje wszystkie komponenty kursu tj. zarówno pracę na zajęciach z lektorem oraz materiały do nauki. W roku szkolnym 2017/18 uczniowie Victory otrzymają zarówno podręcznik jak i ćwiczenia wydawnictwa Egis (Express Publishing).

Ceny zajęć indywidualnych uzależnione są od miejsca zlecenia oraz częstotliwości spotkań i zaczynają się od 45,00 zł za 60 minut. W przypadku osób korzystających z zajęć indywidualnych płatność odbywa się na koniec miesiąca po zsumowaniu wszystkich lekcji w danym miesiącu.

Jak zapłacić?

Odpłatności za zajęcia dokonujemy albo drogą elektroniczną na konto Victory lub gotówką w Sekretariacie. Numer rachunku bankowego znaleźć można poniżej.

Opłacając zajęcia językowe drogą bankową prosimy o podanie imienia i nazwiska ucznia oraz jakich zajęć dotyczy wpłata. Poniżej nasze dane bankowe.

Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz
21-040 Świdnik, Chabrowa 9
NIP: 713-212-26-20, REGON: 060255880

Konto: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000