nowoczesna nauka angielskiego

Gdzie jesteśmy

Gdzie i w jakich godzinach uczymy?

ŚWIDNIK, RYBCZEWICE, ONLINE

ŚWIDNIK

Na terenie Świdnika prowadzimy zajęcia grupowe w dwóch miejscach: w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w Zespole Szkół nr 2, czyli tradycyjnej  "piątce".

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku

W tym miejscu zajęcia prowadzimy od 2004 roku! Bylismy i jesteśmy świadkami rozwoju Szkoły Podstawowej nr 7 ale i Szkoła Podstawowa nr 7 uczestniczy w naszym rozwoju. Do dnia dzisiejszego, w tym miejscu gromadzimy największą ilość uczniów na zajęciach stacjonarnych. W Szkole Podstawowej nr 7 mieści się również nasze biuro w którym można dokonać opłat lub zapisać dziecko na ferie, obóz letni czy półkolonie. Zapraszamy! 

W Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku

od kilku lat zapraszamy równiez na zajęcia do sali 006  Szkoły Podstawowej nr 5 w Świdniku. Jest to sala w której odbywaja się jedynie nasze zajęcia językowe. Sami zadbaliśmy o wygląd i wyposażenie tego miejsca, Zajęcia w SP5 odbywają się już od rana z uwagi na pracę szkoły w systemie dwuzmianowym. Plan zajęć każdej grupy jest dopasowany do planu lekcji uczniów SP5. 

RYBCZEWICE

W Zespole Szkół w Rybczewicach

Miło nam się pochwalić, że na zaproszenie rodziców dyrekcji Zespołu Szkół w Rybczewicach utworzyliśmy nowy punkt na mapie gdzie odbywają się zajęcia językowe Victory. Od 27 września, w każdy czwartek i piątek w godzinach 12.00 - 15.00 zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego.

ONLINE

W związku z sytuacją zamknięcia nas wszystkich w domach w chwili obecnej uczymy ... w internecie. Skype, Zoom czy Microsoft Teams - tam nas można spotkać z zajęciami!

Zabierz Victory w nowe miejsce!

Poszukujemy chętnych i przedsiębiorczych lektorów którzy przyłączą się do Victory i poprowadzą własny oddział. Czekamy na kontakt: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 513 130 427

 

|