nowoczesna nauka angielskiego

Gdzie jesteśmy

Witamy na naszej stronie!

W Victory Szkoła Języków Obcych staramy się aby nauka kojarzyła się z efektami, zaangażowanymi lektorami oraz profesjonalną obsługą. Każdego dnia dokładamy starań, aby w rozsądnej cenie podnosić kompetencje językowe dzieci, młodzieży i dorosłych. Na naszych zajęciach oraz wydarzeniach chętnie widzimy każdego kto chce miło spędzić czas pracując nad doskonaleniem języka.

Nie boimy się zmian oraz wyzwań. Pokonujemy obawy związane z wykorzystanie nowości technologicznych na zajęciach. Jesteśmy w 100 szkołą cyfrowa. Nasi lektorzy w sposób mistrzowski opanowali pracę z tablicami interaktywnymi oraz aplikacjami przydatnymi w pracy nad językiem.

Wierzymy, ze nauka języka to również elementy wychowawcze i poznawcze. Z powodzeniem organizujemy obozy i zimowiska językowo - sportowe, półkolonie dla dzieci Letnia Akademia Języków oraz wyjazdy zagraniczne pod hasłem Angielski w Londynie.  

Zapraszamy!

Szkoła Dobrych Lektorów

Odpowiednia kadra, sympatyczna, wykwalifikowana oraz zaangażowana, to podstawa każdej instytucji zajmującej się świadczeniem usług. Dbamy o to, aby osoby prowadzące nasze zajęcia językowe spełniały te powyższe warunki.

Prezentujemy Państwu naszą kadrę w roku szkolnym 2016/17:

Lektorzy języka angielskiego

Hubert Wiktorowicz

Hubert Wiktorowicz

W Victory od samego początku tj. od 2004 roku. Cytując za klasyką historii USA - Founding Father. Absolwent filologii angielskiej w NKJO w Puławach oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Stara się dzielnie i skutecznie zarządzać zespołem Victory. Największą pasją Huberta jest niewątpliwie dzielenie się swoja wiedzą z innymi. Normą jest, że po 12 godzinach pracy wraca do domu ze śpiewem na ustach. Chwile wolne poświęca na stronę internetową lub rozmyślanie co by tu jeszcze zorganizować.

Kontakt: tel: + 48 513 130 427, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Karolina Kocka

Okoliczności rozpoczęcia współpracy z Victory nadają się na anegdotę. Otóż, Karolina rozpoczęła pracę w środku roku szkolnego zastępując lektorkę wyjeżdżającą za miłością. A lektorka ta na imię miała .... Karolina:) Absolwentka filologii angielskiej w NKJO w Puławach oraz Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: Amerykanistyka i Mass Media. Karolina z uśmiechem na twarzy dzielnie przyjmuje do realizacji kolejne pomysły Huberta i tak też uczy. Prowadzi także zajęcia w czasie Letniej Akademii Języków, wyjeżdża z uczniami na kolonie w czasie wakacji oraz wylatuje do Londynu podczas ferii zimowych.

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joanna Markowska

Do Victory trafiła w 2004 roku więc zaraz na początku, ale mając ... 13 lat:) Jej przygoda z Victory rozpoczęła się od kursu językowego z Hubertem. I tak przez kilka ładnych lat. Teraz z powodzeniem staje po drugiej stronie, czerpiąc radość z wykonywania zawodu o którym wszyscy mówimy że jest najlepszy na świecie. Absolwentka filologii angielskiej KUL.

Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Łucka

Uśmiechnięta i pogodna absolwentka KUL. Rozpoczyna pracę w Victory i od razu z pełnym wymiarem godzin i mnóstwem wyzwań. Wierzymy, że Ewa da radę!

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dominika Woskowicz

Przygodę z Victory zaczęła od pracy w naszym Sekretariacie. Poznała tajniki organizacji naszych kursów a od roku szkolnego rozpoczęła zajęcia ze słuchaczami Victory!

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Izabela Biała

Przygodę z Victory zaczęła od ... zajęć z Panem Hubertem wiele lat temu:) Doświadczenie do pracy z dziećmi zdobyła w szkockim przedszkolu i teraz przenosi zdobyte tam doświadczenie na grunt świdnicki.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Łukasz Daniel

Łukasz Daniel vel brat Huberta:) W Victory od roku 2015 kiedy to zaczął od bardzo trudnego zadania logistycznego z uczniami ze szkoły podstawowej nr 5. Odnalazł się jako rozważny, opiekuńczy ale i stanowczy wychowawca na naszych koloniach letnich. 

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 

Magdalena Wiktorowicz

Na chwilę obecną Magda nie uczy:) ale Hubert namawia na zrobienie odpowiednich kwalifikacji. Pomaga za to w organizacji, a test generalny w postaci zorganizowanego wspólnie zimowiska 2017 zdała z wyróżnieniem! W sprawach organizacji kursów dzwonimy do Magdy jeśli Hubert nie odbiera (czyli prawie zawsze:))

Kontakt: tel: +48 664 879 444, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Misja

misja Victory

UCZYĆ, BAWIĆ i WYCHOWYWAĆ

przy pomocy innowacyjnych rozwiązań

więcej o Victory

MISJA VICTORY

Misją Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz jest uczyć, bawić oraz wychowywać. Cel ten osiągamy poprzez zaoferowanie przystępnych cenowo, atrakcyjnych i innowacyjnych  zajęć językowych oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych.


 WIZJA

Wierzymy, że metody i narzędzia należy dostosować do obecnych czasów i cały czas rozwijać, dlatego w naszej pracy przykładamy dużą wagę do innowacyjności. Nieustannie doskonalimy i poszerzamy nasza ofertę w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych, po to aby jakość oraz efektywność pracy na zajęciach językowych była jak najwyższa.


Co charakteryzuje Victory:

  1. Małe i dobrze dopasowane grupy. Grupy w podobnym wieku i stopniu opanowania języka.
  2. Nowoczesne metodynarzędzia do prowadzenia zajęć. Zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych, tabletów oraz komputerów. Posiadamy również dedykowane dla Victory karty pracy powtarzające słownictwo.
  3. Jasne zasady uczestnictwa i odpłatności za zajęcia. Atrakcyjne ceny. Podręcznik w cenie kursu!
  4. Rabaty na nasze inne zajęcia np. Letnią Akademię Języków.
  5. Regularne testy sprawdzające w formie pisemnej i/lub ustnej w każdej grupie.
  6. Konto w e-szkole Victory dla każdego ucznia. Dzięki platformie Langlion dajemy możliwość monitorowania obecności, wyników testów, stopnia zaangażowania w prace domowe oraz inne komunikaty lektora. Korzystanie z Langlion jest wliczone w cenę kursu.
  7. Włączenie Rodziców w proces dydaktyczny. Regularny kontakt w sprawie pracy na zajęciach, wynikach oraz wydarzeniach specjalnych
  8. Minimum 50% czasu na zajęciach prowadzone tyko i wyłącznie w nauczanym języku.
  9. Cykliczne zajęcia poza salą lekcyjną podnoszące autentyczność utrwalanego materiału językowego.
  10. Pierwszeństwo w korzystaniu z dodatkowych wydarzeń (np. wyjazdy zagraniczne, kolonie, obozy) dla uczących się w Victory.

Staramy się także umożliwić dzieciom kontakt z językiem w czasie wakacji. Dużym powodzeniem cieszy się co roku organizowana przez naszą szkołę Letnia Akademia Języków. Przez dwa tygodnie dzieci uczestniczą w zajęciach językowych, gdzie obok angielskiego pojawia się także język włoski. Dodatkowo staramy się rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne na zajęciach plastycznych, a także zapewnić sporą dawkę ruchu podczas zajęć sportowych. Od roku 2014 zapraszamy również na kolonie i obozy.

Jesteśmy zarejestrowani jako jednostka szkoleniowa oraz podmiot wpisany do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystyki.

Gdzie jesteśmy

Sprawdź gdzie prowadzimy zajęcia językowe oraz zapisy! 

SEKRETARIAT: zapisy, opłaty oraz udzielanie informacji 664 879 444, 513 130 427 

Sekretariat Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz znajduje się w Świdniku, w budynku Szkoły Podstawowej nr 7, na 1 piętrze obok sali 114.

Gdzie uczymy?

ŚWIDNIK

Na terenie Świdnika prowadzimy zajęcia grupowe w dwóch miejscach: w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w Zespole Szkół nr 2, czyli tradycyjnie w "piątce.

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku

Prowadzimy od 2004 roku! Zajęcia odbywają się najczęściej na 1 piętrze w salach 104, 107, 111, 112, 113, 114. Popołudniowe zajęcia dla najmłodszych odbywają się na parterze w sali nr 6.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku

Zapraszamy na zajęcia do sali 006 mieszczącej się w budynku szkoły na poziomie szatni. W roku szkolnym 2016/17 będziemy tam również prowadzili zapisy na zajęcia.

Masz pytania? Kontakt: 513 130 427

LUBLIN - Felin

W bieżącym roku szkolnym korzystamy z gościnności księdza proboszcza i Parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej. Nasze zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w sali w domu parafialnym. Mamy nadzieję z powodzeniem rozwijać oddział FELIN.

W najbliższym okresie podejmiemy działania rozwijające nasze zajęcia językowe na Felinie!

Masz pytania? Kontakt: 513 130 427

KALINÓWKA

Drugi rok z rzędu prowadzimy zajęcia dodatkowe dla uczniów Zespołu Szkół w Kalinówce. Zajęcia odbywają się w sali nr 7. 

W najbliższym okresie podejmiemy działania rozwijające nasze zajęcia językowe w Zespole Szkół w Kalinówce.

Masz pytania? Kontakt: 513 130 427

Grono naszych uczniów zasilają również dzieci z grup przedszkolnych w Rybczewicach i Piaskach.

 

Masz sugestię?

Masz sugestię dotyczącą tego gdzie jeszcze brakuje naszych zajęć. Czekamy na kontakt: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 513 130 427

 

Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz

tel: 513 130 427 tel. 664 879 444
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekretariat Victory Szkoła Języków Obcych
(w Szkole Podstawowej nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej)

Al. Armii Krajowej 3
21-040 Świdnik
I piętro, obok sali 114