nowoczesna nauka angielskiego

Obóz językowo - sportowy - LATO 2017

|
Super User
Kategoria:

Lato 2017 - 26 lipca - 7 sierpnia 2017 obóz językowo - sportowy!!!

Na chwilę obecną nie dysponujemy już wolnymi miejscami. 

Wstęp: Victory Szkoła Języków Obcych funkcjonuje na świdnickim rynku od 2004 roku. Od roku 2006 rozpoczęliśmy organizację półkolonii dla dzieci – Letnia Akademia Języków, natomiast od 2014 roku zajmujemy się organizacją wypoczynku letniego i zimowego. Nie jesteśmy typowym biurem podróży, stąd też organizacja 1 lub maksymalnie 2 turnusów letnich to dla nas wydarzenie specjalne. Miejscem naszych kolonii i obozów letnich jest spokojne i klimatyczne Sztutowo położone nad polskim morzem, które lubimy określać mianem drugiego domu Victory. Co roku jesteśmy tam mile widziani, co daje się odczuć każdego dnia naszego wypoczynku.

Lokalizacja: Sztutowo, województwo pomorskie

Ośrodek: Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK w którym organizujemy wyjazdy letnie od roku 2014. PROMYK jest bardzo dobrze wyposażonym ośrodkiem (basen, własne obiekty sportowe typu ORLIK, kilka świetlic, dużo terenu wokół budynku) w odległości 1800 metrów od plaży w Sztutowie. Dystans na plażę pokonujemy pieszo lub korzystając z transportu typu wózki elektryczne. Miejscowość Sztutowo jest cichym i spokojnym miejscem, idealnym dla wypoczynku zorganizowanego. Miejsce pozbawione tłumów oraz atrakcji nocnych uprzykrzających pobyt na koloniach i obozach. Pokoje 2,3,4 oraz 6 osobowe, każdy z łazienką.

Grupa docelowa: na nasz obóz zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. W roku 2017 zarezerwowane mamy aż dwa piętra w budynku głównym ośrodka, co pozwala nam zabrać nawet 90 uczestników. Uczestnicy podzieleni będą na grupy wiekowe – zakładamy 1 wychowawcę na 10 osób.

Kadra: w roku 2017 planujemy zabrać 10 wychowawców – instruktorów. Każdy z naszych wychowawców pełni dodatkową funkcję: lektora języka angielskiego, ratownika, instruktora sportu, tańca, sztuk walk lub koordynatora grup rowerowych. Dodatkową osobą jest kierownik wypoczynku. Planujemy również zatrudnienie pielęgniarki celem zapewnienia opieki medycznej.

Program:

·    Tegoroczny program naszego obozu na celu wydobycie talentów i zainteresowań sportowych. W tym celu zaplanowaliśmy urozmaicony program zajęć sportowych realizowanych w godzinach popołudniowych. Na etapie zapisów, każdy z uczestników określa swoje zainteresowania sportowe: piłka nożna, siatkówka, taniec, sztuki walk oraz jazda na rowerze. Zajęcia każdej z grup poprowadzone będą przez członków kadry mających doświadczenie w danym obszarze. W przypadku grupy rowerowej, konieczne będzie przygotowanie transportu własnych rowerów. Działanie to będzie oczywiście przygotowane i koordynowane przez organizatora – Victory Szkoła Języków Obcych.  

·         Dodatkowym elementem naszego programu jest oczywiście element nauki języka angielskiego realizowany poprzez:

o    cykl zajęć popołudniowych skupiających się na elementach kulturowych takich jak ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii i USA, zajęciach opartych o popularne utwory muzyczne i znane postaci. Dodatkowo, zajęcia językowe w formie zabaw i konkursów realizowanych na świeżym powietrzu.

o    drugi kierunek naszej nauki angielskiego to codzienna komunikacja z naszymi uczestnikami realizowana w cyklu od 21.00 do 9.00 następnego dnia. W tym czasie wszelka komunikacja z uczestnikami odbywa się w języku angielskim.

·     Obóz nad morzem nie może odbyć się bez tradycyjnych elementów takich jak plażowanie, poznawanie okolicy oraz udział uczestników w zabawach takich jak dyskoteki, chrzest oraz festiwal piosenki.

·         W roku 2017 chcemy ubogacić nasz program o zajęcia aktywne takie jak laserowy paintball, buble football czyli rozgrywki w dmuchanych piłkach oraz poszukiwanie bursztynów.

·   Planujemy zorganizowanie dwóch projektów: jeden na miejscu w Sztutowie i poświęcony ratownictwu wodnemu -  w Sztutowie mieści się stacja ratownictwa morskiego. Drugi projekt ma charakter wyjazdowy i realizowany będzie w trakcie wycieczki – rejsu z Krynicy Morskiej do Fromborka. Na miejscu we Fromborku odwiedzimy planetarium. Dodatkowo, w przypadku zakwalifikowania uczestników w wieku gimnazjum, planujemy projekt poświęcony Muzeum w byłym obozie koncentracyjny  w Sztutowie.

Kolejną wycieczką w trakcie naszego obozu będzie wizyta w gdyńskim oceanarium połączona ze zwiedzaniem ORP  Błyskawica.

Transport: po raz kolejny transport zlecimy lokalnemu przewoźnikowi – Usługi Transportowe Zdzisław Być, z którym współpracujemy od 2012 roku w ramach zarówno naszych półkolonii i kolonii.

Ubezpieczenie: na czas trwania obozu każdy z naszych uczestników oraz członków kadry jest dodatkowo ubezpieczony.

Podstawa prawna : Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki Marszałka Województwa Lubelskiego pod numerem 208. Każdy z naszych wypoczynków zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Cena: 1620,00. Obejmuje ona 12 noclegów, posiłki (śniadanie, obiad, deser, kolacja, w dniu powrotu do domu prowiant do autokaru), ubezpieczenie, możliwość udziału we wszystkich elementach programu, wycieczkę, opiekę ratownika zarówno nad morzem jak i w trakcie zajęć na pływalni krytej w ośrodku PROMYK.

Płatność: realizowana w dwóch ratach: 300,00 zł oraz 1320,00 dopłaty na 14 dni przed rozpoczęciem obozu. Numer rachunku bankowego dostępny na stronie organizatora.

OW Promyk na zdjęciach.

Oraz kilka zdjęć z roku 2016 z naszych kolonii na Mazurach oraz właśnie w Sztutowie.