Sprzedaż podręczników

Kategoria:

Zakup podręcznika lub całego zestawu oznacza spore wydatki. Warto podjąć wysiłek i poszukać rozwiązania które w jakimś stopniu pozwoli obniżyć koszty i dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych form zakupowych.

Oferujemy pomoc w zakupie podręczników do nauki języków, podręczników szkolnych, pojedynczych oraz w zestawach oraz tzw.boxów dla uczniów klas 1-3.

Zachęcamy do sprawdzenia ceny w lokalnej księgarni oraz księgarni internetowej, a następnie skierować do nas zapytanie. Postaramy się, aby zaproponowana cena była najniższą z tych trzech.

W przypadku zakupów grupowych lub pełnych zestawów istnieje możliwość dowozu podręczników. (W zależności od wysokości zamówienia, ale należy każdorazowo o to pytać:))

Dodatkowo, osoby korzystająca z naszych zajęć językowych i nie mające zaległości w opłacaniu zajęć mogą skorzystać z dłuższego okresu płatności, nawet do 21 dni od dnia wystawienia faktury.

Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli Rad Rodziców lub Trójek klasowych celem przygotowania oferty indywidualnej.

Zamówienie i zapytania przyjmujemy telefonicznie  664 879 444 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..