nowoczesna nauka angielskiego

Plany na LATO 2018

Lato 2018

W roku 2018 zapraszamy na różne formy wypoczynku z Victory w lecie;

1. Obóz sportowo - językowy w Sztutowie - 25.07 - 06.08.2018. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie w roku 2017 zachęcamy do śledzenia informacji o naszych zapisach. Ilość uczestników - 90. Zapisy tylko po kontakcie telefonicznym 513 130 427.

Czas trwania obozu - 13 dni (12 noclegów).

Zakwaterowanie: OW Promyk

Cena: 1690,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 2 lutego 2018 lub 14 po zgłoszeniu jeśli wpłynęło ono po 2.02.1018. Pozostała kwota płatna do 30 czerwca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Zapisane osoby, a właściwie ich Rodzice, otrzymali informację o wysokości zaliczki i terminie jej wpłaty. W przypadku braku wpłaty skontaktujemy się w celu zweryfikowania zainteresowania miejscem na obozie. Ewentualne wolne miejsca udostępnimy ponownie po 10 lutego.

UWAGA!!! NOWY DRUGI TURNUS!!!

2. Obóz sportowo - językowy w Sztutowie - 06 - 17.08.2018. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zachęcamy do śledzenia informacji o naszych zapisach. Ilość uczestników - 50. Zapisy otwarte.

Czas trwania obozu - 12 dni (11 noclegów).

Zakwaterowanie: OW Promyk

Cena: 1570,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 14 po zgłoszeniu. Pozostała kwota płatna do 15 lipca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Obóz językowo-sportowy w Sztutowie to wydarzenie jakim żyjemy przez cały rok, najpierw przygotowując się, następnie go realizując aby później mieć do czego wracać i wspominać. W chwili obecnej przyjmujemy zgłoszenia na rok 2018. Aby zgłosić chęć udziału dziecka prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 513 130 427. 

Jak zorganizowany jest nasz obóz sportowo - językowy w Sztutowie?

- Korzystamy z uroków polskiego morza. Plaża w Sztutowie zapewnia komfort i ciszę. Co ważne, pomimo wysokiego sezonu zawsze udaje nam się znaleźć dużo miejsca na rozlokowanie całej naszej grupy w jednym miejscu. Na plażę zabieramy naszego własnego ratownika, który we współpracy z wychowawcami zapewnia bezpieczne korzystanie z wody. Dodatkowo, plaża zapewnia optymalne miejsce do gier i zabaw;

- Codziennie dbamy o elementy języka angielskiego poprzez organizowanie zadań, gier oraz elementów komunikacyjnych. W godzinach wieczornych członkowie naszej ladry zajmujący się uczeniem angielskiego zawodowo zmieniają język swojej komunikacji z uczestnikami na angielski;

- Dbamy o codzienne zajęcia sportowe: blok albo po śniadaniu albo pomiędzy obiadem a kolacją. Każdy uczestnik samodzielnie dokonuje zapisu do odpowiedniej grupy zainteresowań. Obalamy mit, że każdy chłopiec to tylko lubi grać w piłkę. Popularnością cieszą się zarówno zajęcia piłkarskie jak i siatkarskie oraz rowerowe; 

- Dbamy o atrakcje dodatkowe. Mini wycieczki do Stegny, Krynicy Morskiej lub po Sztutowie. Paintball, bubble football lub poszukiwanie zakopanych bursztynów zawsze przynoszą dużo radości;

- W roku 2018 chcemy odwiedzić zamek w Malborku nocą i zrealizować rejs do Fromborka.

- Zostawiamy sobie miejsce na nowe atrakcje jakie pojawiają się na Mierzei co roku. Zapraszamy na nasz fanpage Facebookowy w trwania obozów.

3. Obóz językowo - sportowy z elementami wędrownymi w Białym Dunajcu - termin 11 - 21.07.2018. Ilość uczestników - 38. Zapisy otwarte.

Czas trwania obozu - 11 dni (10 noclegów).

Zakwaterowanie: Pensjonat ZAGATÓWKA, Biały Dunajec

Cena: 1450,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 14 po zgłoszeniu. Pozostała kwota płatna do 30 czerwca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Biały Dunajec, w tym Pensjonat ZAGATÓWKA, znamy z naszych zimowisk. Zapraszamy teraz do skorzystania z naszej oferty wypoczynku w Tatrach w okresie letnim. Jak mamy w zwyczaju, zaproponujemy lekkie zajęcia językowe w zabawowej formie i w górskim otoczeniu, mnóstwo sportu (sala gimnastyczna oraz na świeżym powietrzu) ale również wizyty na basenach (Szaflary, Termy Chochołowskie) i wycieczki piesze (Nosal, Morskie Oko) oraz spływ Dunajcem. 

Jak będzie wyglądał nasz obóz w Białym Dunajcu

- Skorzystamy z uroków polskich Tatr. Planujemy 2-3 wycieczki piesze w tym odwiedzenie Doliny Kościeliskiej, prawdopodobnie Nosala oraz 3 miejsca w zależności od sprawności grupy;

- Skorzystamy z oferty basenów i term. Planujemy 2 wyjścia: aqua park oraz termy. 

- Planujemy wycieczkę autokarową połączoną ze spływem po Dunajcu;

- Codziennie zadbamy o elementy języka angielskiego poprzez organizowanie zadań, gier oraz elementów komunikacyjnych. W godzinach wieczornych członkowie naszej ladry zajmujący się uczeniem angielskiego zawodowo zmieniają język swojej komunikacji z uczestnikami na angielski;

 

- Zadbamy o codzienne zajęcia sportowe: blok albo po śniadaniu albo pomiędzy obiadem a kolacją. Każdy uczestnik samodzielnie dokonuje zapisu do odpowiedniej grupy zainteresowań. Z uwagi na natężony ruch uliczny w Białym Dunajcu nie realizujemy grupy rowerowej. Zajęcia odbywać zarówno na obiektach na świeżym powietrzu jak i na sali gimnastycznej.

- Przybliżymy uroki i kulturę Zakopanego i okolic - zorganizujemy spotkanie w tradycyjnym góralskim namiocie;

Zapraszam do kontaktu w celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w naszym wyjeździe.

PROMOCJA: Wszystkie osoby zapisane na 2 turnus w Sztutowie oraz turnus w Białym Dunajcu mogą skorzystać z MEGA promocji na półkolonie w Świdniku dla tego samego dziecka zapisanego na obóz lub dla drugiego dziecka w rodzinie. Cena z 2 tygodni półkolonii to jedyne 50,00 zł. 

Poniżej podstawowe informacje dla osób korzystających po raz pierwszy z naszych usług w zakresie organizacji wypoczynku:

- ilość dnia naszego wypoczynku: 13; 

- transport: autokar (2 autokary) podstawione przez przedsiębiorstwo Przewóz Osób Zdzisław Być - firma z którą jeździmy na nasz każdy wyjazd od roku 2015;

- zakwaterowanie: OW Promyk  do którego jeździmy od 2014 roku i w którym jesteśmy zawsze ciepło przyjmowani. PROMYK posiada bogatą bazę z której możemy korzystać m in. basen, boiska typu ORLIK, boisko do siatkówki /koszykówki, świetlice, siłownię na świeżym powietrzu. Ośrodek położony jest 1700 metrów od linii morza. WAŻNE - trasę tę pokonujemy w 90% pieszo;

- cena naszego wypoczynku zawiera wszystko - żadnych ukryty i dodatkowych opłat z tytułu dodatkowych wycieczek i/lub atrakcji. Cena obejmuje transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę wychowawców oraz ich zajęcia językowo - sportowe, wszystkie elementy programu (bilety wstępu, wycieczki, paintball itp.);

- jesteśmy organizatorem w pełni przejrzystym - jesteśmy wpisani na listę organizatorów turystyki Marszałka Województwa Lubelskiego, każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, wszyscy członkowie naszej kadry posiadają zarówno doświadczenie jak i wymagane kwalifikacje. Wystawiamy faktury vat/marża dla biur turystycznych;

- w trakcie naszego obozu łączymy tradycję z innowacją. Oprócz tradycyjnych form kolonijno-obozowych takich jak plażowanie, wycieczki oraz  zajęcia z grupą wprowadziliśmy nasz własny pomysł zajmujący blok popołudniowy. Każdy uczestnik naszego obozu dokonuje wraz z zapisem wyboru pola zainteresowań sportowych które będzie rozwijał przez cały obóz. Do wyboru mamy następujące grupy: rowerowa (ilość miejsc ograniczona), piłkarska, siatkarska, taneczna, sztuki walk. Dzięki temu uzyskujemy wspaniały efekt aktywizacji wszystkich uczestników.

- kadra: opieka i bezpieczeństwo to nasze priorytety dlatego na nasz obóz wyjeżdża duża ilość osób stanowiących kadrę. Nowością, którą częściowo przetestowaliśmy w roku 2017, będzie przypisanie 2 wychowawców do każdej z grup. Dzięki temu zapewnimy naszej kadrze możliwość współpracy oraz zachowania higienicznego trybu pracy który ma wpływ na bezpieczeństwo wszak wychowawcy ponoszą odpowiedzialność za dzieci przez 24h. 

Hubert Wiktorowicz  - organizator oraz kierownik obozu  

|