nowoczesna nauka angielskiego

Kontakt

Witamy na naszej stronie!

W Victory Szkoła Języków Obcych staramy się aby nauka kojarzyła się z efektami, zaangażowanymi lektorami oraz profesjonalną obsługą. Każdego dnia dokładamy starań, aby w rozsądnej cenie podnosić kompetencje językowe dzieci, młodzieży i dorosłych. Na naszych zajęciach oraz wydarzeniach chętnie widzimy każdego kto chce miło spędzić czas pracując nad doskonaleniem języka.

Nie boimy się zmian oraz wyzwań. Pokonujemy obawy związane z wykorzystanie nowości technologicznych na zajęciach. Opanowaliśmy pracę z tablicami interaktywnymi, a także korzystamy z tabletów w procesie wzmacniania zainteresowania zajęciami.

Staramy się otwierać nowe możliwości pracy nad językiem. Letnia Akademia Języków, Angielski w Londynie oraz Kolonie Dla Aktywnych to nasze autorskie działania którymi staramy się wyróżnić na rynku językowym.

Zapraszamy.

Szkoła Dobrych Lektorów

Odpowiednia kadra, sympatyczna, wykwalifikowana oraz zaangażowana, to podstawa każdej instytucji zajmującej się świadczeniem usług. Dbamy o to, aby osoby prowadzące nasze zajęcia językowe spełniały te powyższe warunki.

Prezentujemy Państwu naszą kadrę w roku szkolnym 2016/17:

Lektorzy języka angielskiego

Hubert Wiktorowicz

Hubert Wiktorowicz

W Victory od samego początku tj. od 2004 roku. Cytując za klasyką historii USA - Founding Father. Absolwent filologii angielskiej w NKJO w Puławach oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Stara się dzielnie i skutecznie zarządzać zespołem Victory. Największą pasją Huberta jest niewątpliwie dzielenie się swoja wiedzą z innymi. Normą jest, że po 12 godzinach pracy wraca do domu ze śpiewem na ustach. Chwile wolne poświęca na stronę internetową lub rozmyślanie co by tu jeszcze zorganizować.

Kontakt: tel: + 48 513 130 427, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Karolina Kocka

Okoliczności rozpoczęcia współpracy z Victory nadają się na anegdotę. Otóż, Karolina rozpoczęła pracę w środku roku szkolnego zastępując lektorkę wyjeżdżającą za miłością. A lektorka ta na imię miała .... Karolina:) Absolwentka filologii angielskiej w NKJO w Puławach oraz Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: Amerykanistyka i Mass Media. Karolina z uśmiechem na twarzy dzielnie przyjmuje do realizacji kolejne pomysły Huberta i tak też uczy. Prowadzi także zajęcia w czasie Letniej Akademii Języków, wyjeżdża z uczniami na kolonie w czasie wakacji oraz wylatuje do Londynu podczas ferii zimowych.

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joanna Markowska

Do Victory trafiła w 2004 roku więc zaraz na początku, ale mając ... 13 lat:) Jej przygoda z Victory rozpoczęła się od kursu językowego z Hubertem. I tak przez kilka ładnych lat. Teraz z powodzeniem staje po drugiej stronie, czerpiąc radość z wykonywania zawodu o którym wszyscy mówimy że jest najlepszy na świecie. Absolwentka filologii angielskiej KUL.

Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Łucka

Uśmiechnięta i pogodna absolwentka KUL. Rozpoczyna pracę w Victory i od razu z pełnym wymiarem godzin i mnóstwem wyzwań. Wierzymy, że Ewa da radę!

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dominika Woskowicz

Przygodę z Victory zaczęła od pracy w naszym Sekretariacie. Poznała tajniki organizacji naszych kursów a od roku szkolnego rozpoczęła zajęcia ze słuchaczami Victory!

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Izabela Biała

Przygodę z Victory zaczęła od ... zajęć z Panem Hubertem wiele lat temu:) Doświadczenie do pracy z dziećmi zdobyła w szkockim przedszkolu i teraz przenosi zdobyte tam doświadczenie na grunt świdnicki.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Łukasz Daniel

Łukasz Daniel vel brat Huberta:) W Victory od roku 2015 kiedy to zaczął od bardzo trudnego zadania logistycznego z uczniami ze szkoły podstawowej nr 5. Odnalazł się jako rozważny, opiekuńczy ale i stanowczy wychowawca na naszych koloniach letnich. 

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 

Magdalena Wiktorowicz

Na chwilę obecną Magda nie uczy:) ale Hubert namawia na zrobienie odpowiednich kwalifikacji. Pomaga za to w organizacji, a test generalny w postaci zorganizowanego wspólnie zimowiska 2017 zdała z wyróżnieniem! W sprawach organizacji kursów dzwonimy do Magdy jeśli Hubert nie odbiera (czyli prawie zawsze:))

Kontakt: tel: +48 664 879 444, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Misja

misja Victory

UCZYĆ, BAWIĆ i WYCHOWYWAĆ

przy pomocy innowacyjnych rozwiązań

więcej o Victory

MISJA VICTORY

Misją Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz jest uczyć, bawić oraz wychowywać. Cel ten osiągamy poprzez zaoferowanie przystępnych cenowo, atrakcyjnych i innowacyjnych  zajęć językowych oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych.


 WIZJA

Wierzymy, że metody i narzędzia należy dostosować do obecnych czasów i cały czas rozwijać, dlatego w naszej pracy przykładamy dużą wagę do innowacyjności. Nieustannie doskonalimy i poszerzamy nasza ofertę w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych, po to aby jakość oraz efektywność pracy na zajęciach językowych była jak najwyższa.


Co charakteryzuje Victory:

  1. Małe i dobrze dopasowane grupy. Grupy w podobnym wieku i stopniu opanowania języka.
  2. Nowoczesne metodynarzędzia do prowadzenia zajęć. Zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych, tabletów oraz komputerów. Posiadamy również dedykowane dla Victory karty pracy powtarzające słownictwo.
  3. Jasne zasady uczestnictwa i odpłatności za zajęcia. Atrakcyjne ceny. Podręcznik w cenie kursu!
  4. Rabaty na nasze inne zajęcia np. Letnią Akademię Języków.
  5. Regularne testy sprawdzające w formie pisemnej i/lub ustnej w każdej grupie.
  6. Konto w e-szkole Victory dla każdego ucznia. Dzięki platformie Langlion dajemy możliwość monitorowania obecności, wyników testów, stopnia zaangażowania w prace domowe oraz inne komunikaty lektora. Korzystanie z Langlion jest wliczone w cenę kursu.
  7. Włączenie Rodziców w proces dydaktyczny. Regularny kontakt w sprawie pracy na zajęciach, wynikach oraz wydarzeniach specjalnych
  8. Minimum 50% czasu na zajęciach prowadzone tyko i wyłącznie w nauczanym języku.
  9. Cykliczne zajęcia poza salą lekcyjną podnoszące autentyczność utrwalanego materiału językowego.
  10. Pierwszeństwo w korzystaniu z dodatkowych wydarzeń (np. wyjazdy zagraniczne, kolonie, obozy) dla uczących się w Victory.

Staramy się także umożliwić dzieciom kontakt z językiem w czasie wakacji. Dużym powodzeniem cieszy się co roku organizowana przez naszą szkołę Letnia Akademia Języków. Przez dwa tygodnie dzieci uczestniczą w zajęciach językowych, gdzie obok angielskiego pojawia się także język włoski. Dodatkowo staramy się rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne na zajęciach plastycznych, a także zapewnić sporą dawkę ruchu podczas zajęć sportowych. Od roku 2014 zapraszamy również na kolonie i obozy.

Jesteśmy zarejestrowani jako jednostka szkoleniowa oraz podmiot wpisany do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystyki.

Gdzie jesteśmy

Sprawdź gdzie prowadzimy zajęcia językowe oraz zapisy! 

SEKRETARIAT: zapisy, opłaty oraz udzielanie informacji 664 879 444, 513 130 427 

Sekretariat Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz znajduje się w Świdniku, w budynku Szkoły Podstawowej nr 7, na 1 piętrze obok sali 114.

Gdzie uczymy?

ŚWIDNIK

Na terenie Świdnika prowadzimy zajęcia grupowe w dwóch miejscach: w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w Zespole Szkół nr 2, czyli tradycyjnie w "piątce.

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku

Prowadzimy od 2004 roku! Zajęcia odbywają się najczęściej na 1 piętrze w salach 104, 107, 111, 112, 113, 114. Popołudniowe zajęcia dla najmłodszych odbywają się na parterze w sali nr 6.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku

Zapraszamy na zajęcia do sali 006 mieszczącej się w budynku szkoły na poziomie szatni. W roku szkolnym 2016/17 będziemy tam również prowadzili zapisy na zajęcia.

Masz pytania? Kontakt: 513 130 427

LUBLIN - Felin

W bieżącym roku szkolnym korzystamy z gościnności księdza proboszcza i Parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej. Nasze zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w sali w domu parafialnym. Mamy nadzieję z powodzeniem rozwijać oddział FELIN.

W najbliższym okresie podejmiemy działania rozwijające nasze zajęcia językowe na Felinie!

Masz pytania? Kontakt: 513 130 427

KALINÓWKA

Drugi rok z rzędu prowadzimy zajęcia dodatkowe dla uczniów Zespołu Szkół w Kalinówce. Zajęcia odbywają się w sali nr 7. 

W najbliższym okresie podejmiemy działania rozwijające nasze zajęcia językowe w Zespole Szkół w Kalinówce.

Masz pytania? Kontakt: 513 130 427

Grono naszych uczniów zasilają również dzieci z grup przedszkolnych w Rybczewicach i Piaskach.

 

Masz sugestię?

Masz sugestię dotyczącą tego gdzie jeszcze brakuje naszych zajęć. Czekamy na kontakt: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 513 130 427

 

Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz

tel: 513 130 427 tel. 664 879 444
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekretariat Victory Szkoła Języków Obcych
(w Szkole Podstawowej nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej)

Al. Armii Krajowej 3
21-040 Świdnik
I piętro, obok sali 114