nowoczesna nauka angielskiego

Kursy Językowe

|
Super User
Kategoria:

Zapraszamy na kursy językowe skierowane do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych niezależnie od ich wieku. Na naszych kursach znajdziecie Państwo dobrze przygotowanych i sympatycznych lektorów, ciekawe i nowoczesne podręczniki, najnowsze metody oraz narzędzia do prowadzenia zajęć językowych.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję o wyborze naszych zajęć zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami na temat naszej pracy.

Oferowane przez nas kursy językowe mogą przybrać formę zajęć grupowych, a także zajęć indywidualnych. Cechą charakterystyczną wszystkich zajęć jest poznanie potrzeb naszych uczniów oraz ich motywacji do nauki.

Zajęcia w grupach mają mnóstwo zalet. Ich podstawową cechą jest dynamiczne tempo oraz indywidualny wkład każdego uczestnika grupy w pracę na zajęciach. Co więcej, rozwijany jest aspekt wychowawczo-społeczny uwzględniający różnorodne zdolności oraz możliwości uczniów. Dzięki zajęciom w grupie uczymy poszanowania dla innych osób oraz ich pomysłów. Wielkość naszych grup (4-8 osób) daje możliwość wydobycia talentów oraz wyćwiczenia elementów sprawiających trudności.

Zajęcia indywidualne stawiają nas w roli krawca, który z precyzją i starannością dobiera treści oraz formę zajęć dostosowaną do potrzeb indywidualnych. Tempo, częstotliwość oraz długość zajęć dopasowana jest do każdego ucznia indywidualnie.

W ramach kursów w grupach zapraszamy na zajęcia, które trwać będą od 30 do 90 minut. Zajęcia 30 minutowe skierowane są do najmłodszych uczniów Victory, którymi są dzieci w wieku przedszkolnym. Dla uczniów szkół podstawowych mamy kursy po 45, lub 60 minut. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Młodzież gimnazjalna, ponadgimnazjalna, studenci oraz osoby dorosłe uczą się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

W zależności od wieku oraz celu kursu pracujemy nad wszystkimi sprawnościami, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu komunikacyjnego. Duża ilość ćwiczeń komunikacyjnych daje możliwość porozumiewania się w języku obcym już od pierwszych zajęć. Konsekwentnie utrwalane wzorce językowe prowadzą do wyrobienia umiejętności budowania samodzielnych wypowiedzi.

W przypadku dzieci zwracamy uwagę na holistyczny rozwój naszych uczniów. Wraz z nauką języka dbamy o  szeroki rozwój intelektualny naszych słuchaczy.  Uczniowie wraz z nauką języka mają okazję poszerzenia wiedzy matematycznej, plastycznej, przyrodniczej i społecznej.

Dbamy o to, aby zaproponować naszym Słuchaczom tylko ciekawe i nowoczesne podręczniki czołowych wydawnictw językowych. Staramy się, aby były one również obudowane multimedialnie. Do prowadzenia wszystkich zajęć korzystamy z nowoczesnych narzędzi w postaci tablic multimedialnych. Miło nam się pochwalić, że jesteśmy liderem rozwiązań cyfrowych na zajęciach językowych.

Od początku roku 2015 skutecznie wdrażamy platformę e-szkoły Langlion. Dzięki niej, mamy możliwość monitorowania obecności na zajęciach, odrabiania prac domowych i prac dodatkowych. Co więcej, monitorujemy również wyniki nauczania. Dodatkowo, platforma Langlion pozwala nam przekazywać materiały dodatkowe oraz tematykę zajęć. Jest to wspaniałe narzędzie współpracy z Rodzicami i stałego podnoszenia motywacji do pracy!

W zależności od wieku ucznia zapraszamy na kursy językowe w następujących konfiguracjach:

Wiek ucznia Długość spotkania Częstotliwość Ilość spotkań w kursie
Przedszkolaki 30 minut 2 razy w tygodniu 60
Dzieci 45 lub 60 minut 2 razy w tygodniu 60
Młodzież 60 lub 90 minut 2 razy w tygodniu 60
Dorośli 90 minut 2 razy w tygodniu 60

Ilość zajęć w kursie gwarantowana jest umową jaką podpisujemy ze Słuchaczem lub jego opiekunem. W każdej chwili istnieje możliwość przerwania nauki i rozliczenia zajęć do momentu zakończenia umowy. W przypadku opłacenia całości kursu niewykorzystane środki są zwracane.

Opłaty za kurs wnosimy na konto bankowe lub w Sekretariacie Victory. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Szczegółowe informacje na temat kosztu zajęć, metod płatności oraz płatności ratalnych znajdziecie Państwo na naszej stronie www.