nowoczesna nauka angielskiego

Letnia Akademia Języków

|
Super User
Kategoria:

Szanowni Państwo,

Dnia 1 kwietnia (nie jest to żart:) 2017 otwieramy zapisy dzieci w wieku 5 - 10 lat na półkolonie letnie Letnia Akademia Języków 2017 które zaplanowaliśmy w terminie 3 - 14 lipca 2017.

W dniu 1 kwietnia dostępny również będzie program tegorocznych półkolonii.

Zapraszamy,

 

Hubert Wiktorowicz

Letnia Akademia Języków to nasz sposób na ciekawe spędzenie dwóch wakacyjnych tygodni. Mamy świadomość, że nie każdy rodzic ma możliwość zapewnienia dwumiesięcznego wyjazdu swojemu dziecku lub dzieciom. Z tych doświadczeń powstała nasza Letnia Akademia Języków która stacjonarnie zapewni zarówno opiekę, jak i ciekawe formy spędzenia czasu. Hasłami naszej Akademii są Nauka, Rozrywka i Poznawanie.

W trakcie dwóch wakacyjnych tygodni zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia na codzienne zajęcia językowe, sportowe i plastyczne odbywające się  w godzinach 9.30 – 14.30. Od roku 2015 wprowadzimy nowość w postaci wydłużonego czasu opieki nad dziećmi których Rodzice muszą rozpocząć lub skończyć pracę w innych godzinach niż trwa Akademia.

Dodatkowo, jednego dnia Akademii zabieramy uczestników na wycieczkę w ramach której organizujemy plener plastyczny lub praktyczne zajęcia językowe polegające np. na zamawianiu jedzenia w języku angielskim. W latach poprzednich miejsca odwiedzane przez nas to mini zoo, ZOO lub warsztaty garncarskie.

Każdego dnia Letniej Akademii Języków zapewnimy dostęp do napojów, ciepły posiłek oraz słodki deser.

2015 to już 5 Akademia i 10 zajęcia dla dzieci realizowane w okresie lata (w pierwszych latach nasza akcja nosiła nazwę Wakacje z Angielskim). Zależy nam aby program Letniej Akademii Języków był inny z roku na rok. Na rok 2015 też przygotowujemy nowości!

W tej edycji odbędą się również zajęcia zumby. Ponadto uczestnicy będą mogli zagłębić się w tajniki tworzenia reklam, a także zapoznać się z obsługą niektórych programów komputerowych.

Uczestnictwo w Letniej Akademii Języków jest odpłatne, a całkowity koszt dwutygodniowych zajęć to 320,00 zł brutto. Cena ta obejmuje wszystkie formy zajęć, wycieczkę, ubezpieczenie oraz codzienny ciepły posiłek. Rodzice chcący przyprowadzić dzieci wcześniej lub odebrać je później mogą to zrobić wnosząc dodatkową i  jednorazową opłatę w wysokości 50,00 zł. Uczniowie uczęszczający na nasze kursy językowe lub zajęcia indywidualne mogą liczyć na rabat w wysokości 50,00 zł.

W roku 2015 zapraszamy do Letniej Akademii Języków która odbędzie się w terminie od 06 do 17 lipca 2015.

Zapisy już rozpoczęte. Zgłoszenia i zapisy prowadzimy kilkoma kanałami:

1. Drogą mailową:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Drogą telefoniczną + 48 664 879 444 | +48 513 130 427

3. Bezpośrednio ze strony www.letniaakademiajęzyków.pl

Zapraszam na stronę www Letniej Akademii Języków na której wstawiamy aktualne informacje na temat programu, wycieczki i innych atrakcji.

Polecam bo warto!

Hubert Wiktorowicz