nowoczesna nauka angielskiego

Letnia Akademia Języków

Angielski dla najmłodszych

Miło nam, że możemy pochwalić się rosnącym zainteresowaniem zajęć językowych dla najmłodszych. Dewizą naszych kursów dla najmłodszych są ciekawe, atrakcyjne i skuteczne zajęcia połączone z rozsądną, a nawet atrakcyjną ceną.

Na naszych zajęciach dla najmłodszych spotkać można 4-5 latki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut. Całość kursu obejmuje 60 spotkań i wyceniona jest na jedyne 420,00 za całość z możliwością rozłożenia tej kwoty na 4 raty. W tej cenie uzyskujecie Państwo również podręcznik.

Mamy świadomość, że najmłodsi mają tendencje do chorowania, dlatego uważamy, że rodzic nie powinien mieć poczucia stresu i straty spowodowanej nieobecnością. Warto podkreślić, że ta dość niska i atrakcyjne cena nie musi oznaczać kompromisu w postaci bardzo dużych grup. Każda z naszych grup mieści się w standardzie Victory tj. do 8 max 9 osób.

W roku szkolnym 2015/16 opiekę nad zajęciami dla najmłodszych sprawuje Pani Joanna Markowska. Zachęcamy do kontaktu z Panią Asią jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat treści zajęć, metod i technik pracy na zajęciach.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż podręczników

Zakup podręcznika lub całego zestawu oznacza spore wydatki. Warto podjąć wysiłek i poszukać rozwiązania które w jakimś stopniu pozwoli obniżyć koszty i dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych form zakupowych.

Oferujemy pomoc w zakupie podręczników do nauki języków, podręczników szkolnych, pojedynczych oraz w zestawach oraz tzw.boxów dla uczniów klas 1-3.

Zachęcamy do sprawdzenia ceny w lokalnej księgarni oraz księgarni internetowej, a następnie skierować do nas zapytanie. Postaramy się, aby zaproponowana cena była najniższą z tych trzech.

W przypadku zakupów grupowych lub pełnych zestawów istnieje możliwość dowozu podręczników. (W zależności od wysokości zamówienia, ale należy każdorazowo o to pytać:))

Dodatkowo, osoby korzystająca z naszych zajęć językowych i nie mające zaległości w opłacaniu zajęć mogą skorzystać z dłuższego okresu płatności, nawet do 21 dni od dnia wystawienia faktury.

Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli Rad Rodziców lub Trójek klasowych celem przygotowania oferty indywidualnej.

Zamówienie i zapytania przyjmujemy telefonicznie  664 879 444 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Angielski w Londynie

Czy wiesz jak oryginalnie nazywać się miał klub Chelsea? Czy wiesz dlaczego postawiono wieżę Monument? Marzy Ci się podziwianie Londynu z magicznego koła The London Eye? Chcesz spotkać sławy z całego świata w Madame Tussauds?

Gdzie, jak nie w Londynie, najlepiej poćwiczyć angielski? Pytaj, słuchaj, zamawiaj i wymieniaj. Zanurz się w oceanie różnorodności języka jakie oferuje Londyn. Zrealizuj zadania językowe jakie dla Ciebie przygotujemy. 

Każdy z proponowanych wyjazdów ma charakter projektu językowo - turystycznego w ramach którego każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim. Na każdy dzień i do każdej atrakcji turystycznej przygotowane będą zadania językowe. Dodatkowym elementem jest element turystyczno-poznawczy w ramach którego odwiedzimy zarówno miejsca znane powszechnie jak i te mniej okrzyczane, ale równie ciekawe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage'a na facebooku i obejrzenia wybranych zdjęć i relacji z naszych wyjazdów w lutym 2016, 2015 oraz styczniu 2014. Kliknij aby przejść www.facebook.com/victorysjo. Jeśli chcesz zobaczyć nasz szczegółowy program z roku 2016 pobierz plik poniżej.

Dołącz do nas w roku 2017!!!

Historia naszych zrealizowanych wyjazdów:

14 - 19 lutego 2016 

1-6 lutego 2015

19 - 23 stycznia 2014

Obóz językowo - sportowy - LATO 2017

Lato 2017 - 26 lipca - 7 sierpnia 2017 obóz językowo - sportowy!!!

Na chwilę obecną nie dysponujemy już wolnymi miejscami. 

Wstęp: Victory Szkoła Języków Obcych funkcjonuje na świdnickim rynku od 2004 roku. Od roku 2006 rozpoczęliśmy organizację półkolonii dla dzieci – Letnia Akademia Języków, natomiast od 2014 roku zajmujemy się organizacją wypoczynku letniego i zimowego. Nie jesteśmy typowym biurem podróży, stąd też organizacja 1 lub maksymalnie 2 turnusów letnich to dla nas wydarzenie specjalne. Miejscem naszych kolonii i obozów letnich jest spokojne i klimatyczne Sztutowo położone nad polskim morzem, które lubimy określać mianem drugiego domu Victory. Co roku jesteśmy tam mile widziani, co daje się odczuć każdego dnia naszego wypoczynku.

Lokalizacja: Sztutowo, województwo pomorskie

Ośrodek: Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK w którym organizujemy wyjazdy letnie od roku 2014. PROMYK jest bardzo dobrze wyposażonym ośrodkiem (basen, własne obiekty sportowe typu ORLIK, kilka świetlic, dużo terenu wokół budynku) w odległości 1800 metrów od plaży w Sztutowie. Dystans na plażę pokonujemy pieszo lub korzystając z transportu typu wózki elektryczne. Miejscowość Sztutowo jest cichym i spokojnym miejscem, idealnym dla wypoczynku zorganizowanego. Miejsce pozbawione tłumów oraz atrakcji nocnych uprzykrzających pobyt na koloniach i obozach. Pokoje 2,3,4 oraz 6 osobowe, każdy z łazienką.

Grupa docelowa: na nasz obóz zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. W roku 2017 zarezerwowane mamy aż dwa piętra w budynku głównym ośrodka, co pozwala nam zabrać nawet 90 uczestników. Uczestnicy podzieleni będą na grupy wiekowe – zakładamy 1 wychowawcę na 10 osób.

Kadra: w roku 2017 planujemy zabrać 10 wychowawców – instruktorów. Każdy z naszych wychowawców pełni dodatkową funkcję: lektora języka angielskiego, ratownika, instruktora sportu, tańca, sztuk walk lub koordynatora grup rowerowych. Dodatkową osobą jest kierownik wypoczynku. Planujemy również zatrudnienie pielęgniarki celem zapewnienia opieki medycznej.

Program:

·    Tegoroczny program naszego obozu na celu wydobycie talentów i zainteresowań sportowych. W tym celu zaplanowaliśmy urozmaicony program zajęć sportowych realizowanych w godzinach popołudniowych. Na etapie zapisów, każdy z uczestników określa swoje zainteresowania sportowe: piłka nożna, siatkówka, taniec, sztuki walk oraz jazda na rowerze. Zajęcia każdej z grup poprowadzone będą przez członków kadry mających doświadczenie w danym obszarze. W przypadku grupy rowerowej, konieczne będzie przygotowanie transportu własnych rowerów. Działanie to będzie oczywiście przygotowane i koordynowane przez organizatora – Victory Szkoła Języków Obcych.  

·         Dodatkowym elementem naszego programu jest oczywiście element nauki języka angielskiego realizowany poprzez:

o    cykl zajęć popołudniowych skupiających się na elementach kulturowych takich jak ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii i USA, zajęciach opartych o popularne utwory muzyczne i znane postaci. Dodatkowo, zajęcia językowe w formie zabaw i konkursów realizowanych na świeżym powietrzu.

o    drugi kierunek naszej nauki angielskiego to codzienna komunikacja z naszymi uczestnikami realizowana w cyklu od 21.00 do 9.00 następnego dnia. W tym czasie wszelka komunikacja z uczestnikami odbywa się w języku angielskim.

·     Obóz nad morzem nie może odbyć się bez tradycyjnych elementów takich jak plażowanie, poznawanie okolicy oraz udział uczestników w zabawach takich jak dyskoteki, chrzest oraz festiwal piosenki.

·         W roku 2017 chcemy ubogacić nasz program o zajęcia aktywne takie jak laserowy paintball, buble football czyli rozgrywki w dmuchanych piłkach oraz poszukiwanie bursztynów.

·   Planujemy zorganizowanie dwóch projektów: jeden na miejscu w Sztutowie i poświęcony ratownictwu wodnemu -  w Sztutowie mieści się stacja ratownictwa morskiego. Drugi projekt ma charakter wyjazdowy i realizowany będzie w trakcie wycieczki – rejsu z Krynicy Morskiej do Fromborka. Na miejscu we Fromborku odwiedzimy planetarium. Dodatkowo, w przypadku zakwalifikowania uczestników w wieku gimnazjum, planujemy projekt poświęcony Muzeum w byłym obozie koncentracyjny  w Sztutowie.

Kolejną wycieczką w trakcie naszego obozu będzie wizyta w gdyńskim oceanarium połączona ze zwiedzaniem ORP  Błyskawica.

Transport: po raz kolejny transport zlecimy lokalnemu przewoźnikowi – Usługi Transportowe Zdzisław Być, z którym współpracujemy od 2012 roku w ramach zarówno naszych półkolonii i kolonii.

Ubezpieczenie: na czas trwania obozu każdy z naszych uczestników oraz członków kadry jest dodatkowo ubezpieczony.

Podstawa prawna : Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki Marszałka Województwa Lubelskiego pod numerem 208. Każdy z naszych wypoczynków zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Cena: 1620,00. Obejmuje ona 12 noclegów, posiłki (śniadanie, obiad, deser, kolacja, w dniu powrotu do domu prowiant do autokaru), ubezpieczenie, możliwość udziału we wszystkich elementach programu, wycieczkę, opiekę ratownika zarówno nad morzem jak i w trakcie zajęć na pływalni krytej w ośrodku PROMYK.

Płatność: realizowana w dwóch ratach: 300,00 zł oraz 1320,00 dopłaty na 14 dni przed rozpoczęciem obozu. Numer rachunku bankowego dostępny na stronie organizatora.

OW Promyk na zdjęciach.

Oraz kilka zdjęć z roku 2016 z naszych kolonii na Mazurach oraz właśnie w Sztutowie.

 

 

 

Letnia Akademia Języków

Szanowni Państwo,

Dnia 1 kwietnia (nie jest to żart:) 2017 otwieramy zapisy dzieci w wieku 5 - 10 lat na półkolonie letnie Letnia Akademia Języków 2017 które zaplanowaliśmy w terminie 3 - 14 lipca 2017.

W dniu 1 kwietnia dostępny również będzie program tegorocznych półkolonii.

Zapraszamy,

 

Hubert Wiktorowicz

Letnia Akademia Języków to nasz sposób na ciekawe spędzenie dwóch wakacyjnych tygodni. Mamy świadomość, że nie każdy rodzic ma możliwość zapewnienia dwumiesięcznego wyjazdu swojemu dziecku lub dzieciom. Z tych doświadczeń powstała nasza Letnia Akademia Języków która stacjonarnie zapewni zarówno opiekę, jak i ciekawe formy spędzenia czasu. Hasłami naszej Akademii są Nauka, Rozrywka i Poznawanie.

W trakcie dwóch wakacyjnych tygodni zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia na codzienne zajęcia językowe, sportowe i plastyczne odbywające się  w godzinach 9.30 – 14.30. Od roku 2015 wprowadzimy nowość w postaci wydłużonego czasu opieki nad dziećmi których Rodzice muszą rozpocząć lub skończyć pracę w innych godzinach niż trwa Akademia.

Dodatkowo, jednego dnia Akademii zabieramy uczestników na wycieczkę w ramach której organizujemy plener plastyczny lub praktyczne zajęcia językowe polegające np. na zamawianiu jedzenia w języku angielskim. W latach poprzednich miejsca odwiedzane przez nas to mini zoo, ZOO lub warsztaty garncarskie.

Każdego dnia Letniej Akademii Języków zapewnimy dostęp do napojów, ciepły posiłek oraz słodki deser.

2015 to już 5 Akademia i 10 zajęcia dla dzieci realizowane w okresie lata (w pierwszych latach nasza akcja nosiła nazwę Wakacje z Angielskim). Zależy nam aby program Letniej Akademii Języków był inny z roku na rok. Na rok 2015 też przygotowujemy nowości!

W tej edycji odbędą się również zajęcia zumby. Ponadto uczestnicy będą mogli zagłębić się w tajniki tworzenia reklam, a także zapoznać się z obsługą niektórych programów komputerowych.

Uczestnictwo w Letniej Akademii Języków jest odpłatne, a całkowity koszt dwutygodniowych zajęć to 320,00 zł brutto. Cena ta obejmuje wszystkie formy zajęć, wycieczkę, ubezpieczenie oraz codzienny ciepły posiłek. Rodzice chcący przyprowadzić dzieci wcześniej lub odebrać je później mogą to zrobić wnosząc dodatkową i  jednorazową opłatę w wysokości 50,00 zł. Uczniowie uczęszczający na nasze kursy językowe lub zajęcia indywidualne mogą liczyć na rabat w wysokości 50,00 zł.

W roku 2015 zapraszamy do Letniej Akademii Języków która odbędzie się w terminie od 06 do 17 lipca 2015.

Zapisy już rozpoczęte. Zgłoszenia i zapisy prowadzimy kilkoma kanałami:

1. Drogą mailową:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Drogą telefoniczną + 48 664 879 444 | +48 513 130 427

3. Bezpośrednio ze strony www.letniaakademiajęzyków.pl

Zapraszam na stronę www Letniej Akademii Języków na której wstawiamy aktualne informacje na temat programu, wycieczki i innych atrakcji.

Polecam bo warto!

Hubert Wiktorowicz