Lato 2020 bez obozów w górach i nad morzem

W chwili obecnej nie prowadzimy zapisów na nasze dwa letnie obozy sportowo - językowe w roku 2020. Przeprowadziliśmy rozmowy z Rodzicami zapisanych dzieci i młodzieży, wysłuchaliśmy ich obaw oraz przedstawiliśmy warunki organizacji wypoczynków w roku 2020. Niejako wspólnie podjęliśmy decyzję że w roku 2020 nasze obozy się nie odbędą. Wierzymy, że w obecenj sytuacji jest to rozsądne podejście.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. W okresie wakacji dokonamy zwrotów wszystkuch zaliczek. Dziękujemy również wszystkim którzy niejako z automatu dokonali rezerwacji miejsc w roku 2021.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu - 513 130 427 Hubert Wiktorowicz - organizator i kierownik wszystkich obozów Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz.

Nauka online - pierwsze spostrzeżenia

Nauczanie Vcitory online stało się faktem. Z radością przyjeliśmy zainteresowanie naszych słuchaczy tym sposobem dalszej realizacji kursów. W okresie do 26 skupiamy się na powtórkach i utrwalaniu. W przypadku wydłużenia okresu zdalnego nauczania zaczniemy kontynuację realizację programów przewidziainych dla poszczególnych grup.

Możemy podzielić się już pierwszymi spostrzeżeniami