Victory przechodzi w szkołę online

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie i rodzice,

W dniach 15 -25 kwietnia prowadzić będziemy zajęcia online już w każdej grupie.
Decyzja o przedłużeniu okresu zamknięcia szkół postawiła nas przed zadaniem wprowadzenia zajęć online w kazdej grupie. Decyzją dla nas niełatwą gdyż świadomi jesteśmy ograniczeń a czasem wręcz niemożliościom technicznym. Staramy się jednak podjąć walkę o przetrwanie, tak abyśmy mogli zaproponować zajęć również w roku szkolnym 2020/ 2021 i dalej.

Przyjmujemy Państwa zgłoszenia o indywidualnych potrzebach i trudnościach techniczno czasowych. Wszystkim którzy z różnych względów nie mogą podjąć zajęć online proponujemy dalsze zawieszenie kursu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 513 130 427 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,

Hubert Wiktorowicz Victory SJO