Płatności i rozliczenia w trakcie pandemii

Drodzy Rodzice i Słuchacze,

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni że jesteście z nami w czasach zamknięcia. Cieszymy się że udało nam się w bardzo dużym stopniu uruchomić nauczanie online. Wiemy z Waszych relacji oraz naszych obserwacji, że ta forma nauki cieszy się uznaniem i potrafi dostarczyć nowych doświadczeń.

Chciałbym odpowiedzieć na częste pytania rodziców o płatności. Płacić, czekać .. co robić? Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę jakiej dokonujecie. Rozumiemy też jeśli z powodu przerwy w zajęciach nie dokonaliście płatności w okresie 12 marca - 15 kwietnia. Nie ponaglamy ale prosimy o to, że jeśli możecie utrzyjcie dalsze płatności za zajęcia.

Każdy kurs a tym samym każdy uczeń zostanie przez nas rozliczony w czerwcu. Przewidujemy kilka scenariuszy:

- kurs przed przerwą + zajęcia online + zajęcia po przerwie;

- kurs przed przerwą + zajęcia online jeśli szkoła tak będzie funkcjonowała do końca;

- kurs przed przerwą + zajęcia po przerwie jeśli ktoś nie mógł skorzystać z nauczania online.

W czerwcu podsumujemy naszą pracę i przedstawimy Wam rozliczenie. Na chwilę obecną pracujemy, uczymy i czekamy:)

Jesteśmy otwarci na kontakt i pytania pod nr telefonu 513 130 427

Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz