nowoczesna nauka angielskiego

Nauka online - pierwsze spostrzeżenia

Nauczanie Vcitory online stało się faktem. Z radością przyjeliśmy zainteresowanie naszych słuchaczy tym sposobem dalszej realizacji kursów. W okresie do 26 skupiamy się na powtórkach i utrwalaniu. W przypadku wydłużenia okresu zdalnego nauczania zaczniemy kontynuację realizację programów przewidziainych dla poszczególnych grup.

Możemy podzielić się już pierwszymi spostrzeżeniami

z nauczania online;

- niezależnie od wieku uczniowie Victory są bardzo samodzielni w obsłudze komputerów, tabletów oraz telefonów;

- nasi słuchacze chwalą sobie spotkania online ponieważ pozwalają podtrzymać kontakt i relację z grupą i lektorem;

- zajęcia online charakteryzują się elastycznością czasową. Dla niektórych uczniów pojawiły się nowe możliwości w postaci zajęć popołudniowych (dla naszych uczniów korzystających z lekci w okresie świetlicowym);

- wielu z naszych słuchaczy chwali sobi naukę z komputerem ze względu na sam fakt pracy z komputerem. Interaktywność weszła na nowy poziom w wielu przypadkach. Niezależnie od faktu korzystania z tablic interaktywnych na każdych naszych zajęciach komputery pozwoliły spojrzec na interaktywność w inny sposób;

- zajęcia online, a nie maile i polecenia otrzymywane dziennikiem elektronicznym, to dla wielu z naszych uczniów odskocznia od rutyny związanej z zamknięciem w domach;

- dzięki nauc online nie marnujemy tego co zostało wcześniej wypracowane na zajęciach w trybie offline. Udaje nam się podtrzymać kontakt z językiem;

- rodzice naszych młodszych uczniów z dumą patrzą i słuchają jak dzieci sobie dobrze radzą w kontakcie z komunikatami lektorów. Mamy bierzący feedback od rodziców;

- dzięki szansie jaką otrzymalismy od naszych uczniów chcących dalszych zajęć nasze kompetencje lektorskie idą w górę. Lektorzy Victory to klasa sama w sobie. Jako pionierzy, w roku 2009, zaczęliśmy wprowadzać zajęcia z tablicami interaktywnymi. Teraz mamy szansę wejśc na inny poziom. Dziękujemy:)