Nauka online do końca kursów 2019/2020 - ważna informacja

Szanowni Państwo,

Po informacji przekazanej przez Radę Ministów oraz Ministra Edukacji Narodowej wprowadzające dalsze przedłużenie szkół i zamknięcie uczniów podjęliśmy decyzję o kontunuacji nauki w trybie online.

Na chwilę obecną jest to termin do 24 maja 2020 co w okresie od 24 kwietnia daje kolejne 8 zajęć w każdej grupie. Najprawdopodobnie nauka online w przypadku naszych kursów potrwa już do końca kursów.

Jako podmiot prywatny oraz ceniący sobie porządak uważamy, że najsłabiej sprawdzają się okresy przejściowe. Na dzień 24 maja będziemy po 12 - 18 zajęciach online w zależności od grupy. Powrót na kilka lekcji według nieznanego planu postrzegamy dość sceptycznie.

Zachęcamy do dalszej nauki online korzystająć z oferty zaproponowanej przez naszych lektorów. Wkładają oni mnóstwo wysiłku, pracy i serca w zajęcia prowadzone zdalnie.

W przypadku braku możliwości nauki prosimy o kontakt celem rozlicznia finansowego kursu Państwa dziecka.

Z poważaniem,

Victory Szkoła Języków Obcych