Kategoria:

przy pomocy innowacyjnych rozwiązań

więcej o Victory

MISJA VICTORY

Misją Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz jest uczyć, bawić oraz wychowywać. Cel ten osiągamy poprzez zaoferowanie przystępnych cenowo, atrakcyjnych i innowacyjnych  zajęć językowych oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych.

WIZJA

Wierzymy, że metody i narzędzia należy dostosować do obecnych czasów i cały czas rozwijać, dlatego w naszej pracy przykładamy dużą wagę do innowacyjności. Nieustannie doskonalimy i poszerzamy nasza ofertę w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych, po to aby jakość oraz efektywność pracy na zajęciach językowych była jak najwyższa.

Co charakteryzuje Victory:

1. Małe i dobrze dopasowane grupy. Grupy w podobnym wieku i stopniu opanowania języka.
  2. Nowoczesne metodynarzędzia do prowadzenia zajęć. Zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych, tabletów oraz komputerów. Posiadamy również dedykowane dla Victory karty pracy powtarzające słownictwo.
  3. Jasne zasady uczestnictwa i odpłatności za zajęcia. Atrakcyjne ceny. Podręcznik w cenie kursu!
  4. Rabaty na nasze inne zajęcia np. Letnią Akademię Języków.
  5. Regularne testy sprawdzające w formie pisemnej i/lub ustnej w każdej grupie.
  6. Konto w e-szkole Victory dla każdego ucznia. Dzięki platformie Langlion dajemy możliwość monitorowania obecności, wyników testów, stopnia zaangażowania w prace domowe oraz inne komunikaty lektora. Korzystanie z Langlion jest wliczone w cenę kursu.
  7. Włączenie Rodziców w proces dydaktyczny. Regularny kontakt w sprawie pracy na zajęciach, wynikach oraz wydarzeniach specjalnych
  8. Minimum 50% czasu na zajęciach prowadzone tyko i wyłącznie w nauczanym języku.
  9. Cykliczne zajęcia poza salą lekcyjną podnoszące autentyczność utrwalanego materiału językowego.
  10. Pierwszeństwo w korzystaniu z dodatkowych wydarzeń (np. wyjazdy zagraniczne, kolonie, obozy) dla uczących się w Victory.

Staramy się także umożliwić dzieciom kontakt z językiem w czasie wakacji. Dużym powodzeniem cieszy się co roku organizowana przez naszą szkołę Letnia Akademia Języków. Przez dwa tygodnie dzieci uczestniczą w zajęciach językowych, gdzie obok angielskiego pojawia się także język włoski. Dodatkowo staramy się rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne na zajęciach plastycznych, a także zapewnić sporą dawkę ruchu podczas zajęć sportowych. Od roku 2014 zapraszamy również na kolonie i obozy.

Jesteśmy zarejestrowani jako jednostka szkoleniowa oraz podmiot wpisany do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystyki.