nowoczesna nauka angielskiego

SPARK - półzimowisko stacjonarne dla dzieci

SPARK - Sensoryczno-Poznawcza Akademia Rozwoju Komunikacyjnego!

Krótki ale bardzo ważny wstęp:)

Zazwyczaj w Victory było tak że ja (Hubert Wiktorowicz) wychodzę z pomysłem i udaje mi się zaprosić do jego realizacji naszą kadrę lektorską i/lub instruktorską. A tymczasem … na jesieni 2018 Panie Iza Biała i Paulina Wartacz wyszły z pomysłem zrobienia w ferie czegoś z SENSOPLASTYKI. Pomyślały, opisały, włączyły resztę z nas i powstał pomysł na SPARKA:) 

SPARK - półzimowisko stacjonarne dla dzieci łączące naukę trzech języków obcych z zajęciami SENSOPLASTYKA (R). 

W trakcie 5 dni drugiego dnia ferii zaprosiliśmy na codzienne zajęcia z angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego poprowadzone w nasz unikalny i innowacyjny sposób. Mieliśmy nadzieję rozbudzić ciekawość innych języków niż tylko angielski. Specjalny układ zajęć oraz dobrana tematyka zajęć miała na celu zaczarować dzieci do współpracy w 3 językach nawet bez poprzedniego kontaktu z językiem hiszpańskim i niemieckim. Na każdą godzinę poświęconą językowi składały się: 5 - 10 minutowe przywitanie (piosenka, taniec), 15 minutowe przedstawienie słownictwa oraz 30 minut różnorodnych zabaw ruchowych utrwalających słownictwo. 

Dodatkowo, uczestnicy SPARKa wzięli udział w zajęciach SENSPOLASTYKA wpływających na stymulację wszystkich zmysłów: węch, wzrok, dotyk, smak i słuch. Poprzez kolorową stymulację SENSOPLASTYKA wpływa na wiele aspektów rozwoju dziecka: budowanie świadomości ciała i przestrzeni,  usprawnienie ruchowo, wspieranie rozwoju zmysłów, wpływ na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę czyli pracę dłoni), poprzez wspólne działanie  pogłębia kontakt emocjonalny z dziećmi oraz wspiera rozwój poznawczy - opisujemy elementy świata, pokazujemy proces przemian substancji oraz związki przyczynowo - skutkowe.

Zaplanowaliśmy również atrakcję dodatkową - zajęcia z robotyki przygotowane w ramach Akademii Młodego Inżyniera prowadzonej przez Lubelski Park Naukowo - Innowacyjny SA

Poniżej mini galeria z naszego pierwszego SPARKA!

Każdego dnia zapewniliśmy pełny obiad oraz podwieczorek. Dodatkowo, dzieci będą miały stały dostęp do wody z dystrybutora - po raz pierwszy wyposażone przez nas w bidony.

Koszt SPARKA to 350,00 zł. 

Zapisy na SPARKA 2020 już na jesieni 2019!

|