nowoczesna nauka angielskiego

 

UCZYĆ, BAWIĆ I WYCHOWYWAĆ

Victory 2.0 wersja na trudne czasy

Pandemia, zamknięcie, recesja, kryzys .....

Głowa pęka zarówno nam lektorom jak i rodzicom i uczniom. Jak zorganizaować zajęcia w świecie z nakazem noszenia masek oraz trzymania dystansu? Zrezygnować z nauki angeilskiego? Ale ile to potrwa?

Postanowiliśmy potraktować obecny czas jako wyzwanie. Chcemy w tym miejscu przedstawiać nasze pomysły na fukcjonowanie teraz w czasach pandemii oraz w przyszłości kiedy możemy mierzyć się z kryzysem gospodarczym.

Zajmiemy się zatem aspektem organizacji zajęć w dobie dalszej izolacji. Przedstawimy możliwe warianty jakie bierzemy pod uwagę. Zaproponujemy rozwiązania cenowe w aspekcie trudności na rynku pracy i załamania gospodarczego. Przedstawimy plusy oraz zagrożenia jakie widzimy.

Zapraszamy do zaglądania tutaj oraz dzielenia się Państwa uwagami na temat przedstawianych przez nas pomysłów. Jeśli coś się Państwu podoba, coś wydaje się genialnym rozwiązaniem a coś raczej trudne do zrealizowania napiszcie do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ORGANZACJA ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2020/21

W toku rozmów jakie prowadzimy i po przeanalizowaniu tego co dociera do nas z mediów zakładamy, że nauka online będzie ważnym elementem naszych kursów w roku szkolnym 2020/21. Jednym z wariantów jaki będziemy proponowali to kurs 50/50 czyli jedno spotkanie offline z lektorem w sali oraz jedno w trybie online. Da nam to możliiwość minimalizowania grupowania się oraz zapewni elastyczne układanie planów zajęć. Bardzo często napotykamy na trudności wynikające z kolizji z innymi zajęciami. Zajęcia online rozwiążą ten problem ponieważ mogą się odbywać również w porach późno popołudniowych jak i wieczornych. 

Drugi wariant to zajęcia w 100% online jeśli nie będziemy widzieli możliwości bezpieznego spotykania się w salach. Czas teraźniejszy pozwala nam poznawać platformy i sposoby pracy na zajęciach online. Pozytywne reakcje ze strony rodziców i uczniów utwierdzają nas w przekonaniu że nauka online ma sens i niesie sporo możliwości i umiejętności.

OBNIŻANIE KOSZTÓW ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2020/21

Zajęcia w trybie online dają pole do obniżania kosztów organizacji zajęć poprzez redukcję wynajmu sal lekcyjnych oraz rezygnację z tradycyjnego podręcznika. Wynajem sal na zajęcia językowe stanowi sporą część budżetu każdego kursu. Dodatkowa oszczędność to rezygnacja z tradycyjnej książki i zastąpienie jej pracą z tablicą interaktywną oraz materiałami w wersji cyfrowej w przypadku lekcji online. 

W przypadku zajęć realizowanych w 50% a nawet w 100% w trybie online udaje nam się doprowadzić do redukcji ceny kursu na poziomie 10% ceny obecnej. Przekładając to na język rat, a system płatności w 10 ratach za cały kurs jest bardzo powszechny, dajemy rodzicowi jedną ratę gratis. 

|