nowoczesna nauka angielskiego

Witamy na naszej stronie!

|

W Victory Szkoła Języków Obcych staramy się aby nauka kojarzyła się z efektami, zaangażowanymi lektorami oraz profesjonalną obsługą. Każdego dnia dokładamy starań, aby w rozsądnej cenie podnosić kompetencje językowe dzieci, młodzieży i dorosłych. Na naszych zajęciach oraz wydarzeniach chętnie widzimy każdego kto chce miło spędzić czas pracując nad doskonaleniem języka.

Nie boimy się zmian oraz wyzwań. Pokonujemy obawy związane z wykorzystanie nowości technologicznych na zajęciach. Jesteśmy w 100 procentach szkołą cyfrowa. Nasi lektorzy w sposób mistrzowski opanowali pracę z tablicami interaktywnymi oraz aplikacjami przydatnymi w pracy nad językiem.

Wierzymy, ze nauka języka to również elementy wychowawcze i poznawcze. Z powodzeniem organizujemy obozy i zimowiska językowo - sportowe, półkolonie dla dzieci Letnia Akademia Języków oraz wyjazdy zagraniczne pod hasłem Angielski w Londynie.  

Zapraszamy!

Zapisy na zajęcia językowe 2019 / 2020

|

Szanowni Państwo,

 

Zapisy na zajęcia językowe w roku szkolnym 2019/2020 prowadzimy w okresie 1-15 września.

Można nas odwiedzić w Sekretariacie który mieści się w budynku SP7 Świdnik w godz. 9.00 - 18.00 lub w naszej sali lekcyjnej 006 w budynku SP5 w godz. 9.00 - 14.00. 

Można do nas zadzwonić 664 879 444 (godziny pracy Sekretariatu) lub 513 130 427 (non stop).

Można do nas napisać maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub napisać do nas na Facebooku www.facebook.com/victorysjo

Zapraszamy!

 

 

SPARK - półzimowisko stacjonarne dla dzieci

|

SPARK - Sensoryczno-Poznawcza Akademia Rozwoju Komunikacyjnego!

Krótki ale bardzo ważny wstęp:)

Zazwyczaj w Victory było tak że ja (Hubert Wiktorowicz) wychodzę z pomysłem i udaje mi się zaprosić do jego realizacji naszą kadrę lektorską i/lub instruktorską. A tymczasem … na jesieni 2018 Panie Iza Biała i Paulina Wartacz wyszły z pomysłem zrobienia w ferie czegoś z SENSOPLASTYKI. Pomyślały, opisały, włączyły resztę z nas i powstał pomysł na SPARKA:) 

SPARK - półzimowisko stacjonarne dla dzieci łączące naukę trzech języków obcych z zajęciami SENSOPLASTYKA (R). 

W trakcie 5 dni drugiego dnia ferii zaprosiliśmy na codzienne zajęcia z angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego poprowadzone w nasz unikalny i innowacyjny sposób. Mieliśmy nadzieję rozbudzić ciekawość innych języków niż tylko angielski. Specjalny układ zajęć oraz dobrana tematyka zajęć miała na celu zaczarować dzieci do współpracy w 3 językach nawet bez poprzedniego kontaktu z językiem hiszpańskim i niemieckim. Na każdą godzinę poświęconą językowi składały się: 5 - 10 minutowe przywitanie (piosenka, taniec), 15 minutowe przedstawienie słownictwa oraz 30 minut różnorodnych zabaw ruchowych utrwalających słownictwo. 

Dodatkowo, uczestnicy SPARKa wzięli udział w zajęciach SENSPOLASTYKA wpływających na stymulację wszystkich zmysłów: węch, wzrok, dotyk, smak i słuch. Poprzez kolorową stymulację SENSOPLASTYKA wpływa na wiele aspektów rozwoju dziecka: budowanie świadomości ciała i przestrzeni,  usprawnienie ruchowo, wspieranie rozwoju zmysłów, wpływ na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę czyli pracę dłoni), poprzez wspólne działanie  pogłębia kontakt emocjonalny z dziećmi oraz wspiera rozwój poznawczy - opisujemy elementy świata, pokazujemy proces przemian substancji oraz związki przyczynowo - skutkowe.

Zaplanowaliśmy również atrakcję dodatkową - zajęcia z robotyki przygotowane w ramach Akademii Młodego Inżyniera prowadzonej przez Lubelski Park Naukowo - Innowacyjny SA

Poniżej mini galeria z naszego pierwszego SPARKA!

Każdego dnia zapewniliśmy pełny obiad oraz podwieczorek. Dodatkowo, dzieci będą miały stały dostęp do wody z dystrybutora - po raz pierwszy wyposażone przez nas w bidony.

Koszt SPARKA to 350,00 zł. 

Zapisy na SPARKA 2020 już na jesieni 2019!