nowoczesna nauka angielskiego

OBÓZ 2020 Biały Dunajec

Lato 2020

Biały Dunajec 12 - 22 lipca 2020

KOMUNIKAT ORGANIZATORA

W chwili obecnej nie prowadzimy zapisów na nasze dwa letnie obozy sportowo - językowe w roku 2020. Przeprowadziliśmy rozmowy z Rodzicami zapisanych dzieci i młodzieży, wysłuchaliśmy ich obaw oraz przedstawiliśmy warunki organizacji wypoczynków w roku 2020. Niejako wspólnie podjęliśmy decyzję że w roku 2020 nasze obozy się nie odbędą. Wierzymy, że w obecenj sytuacji jest to rozsądne podejście.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. W okresie wakacji dokonamy zwrotów wszystkuch zaliczek. Dziękujemy również wszystkim którzy niejako z automatu dokonali rezerwacji miejsc w roku 2021.  

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu - 513 130 427 Hubert Wiktorowicz - organizator i kierownik wszystkich obozów Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz.


Do Białego Dunajca  w polskich Tatrach pojedziemy już po raz 5 w tym po raz 3 latem. W pensjonacie  ZAGATÓWKA położonym tuż obok rzeki  czujemy się jak w domu - mile widziani i otoczeni opieką.  My ze swojej strony dokładamy nienaganne zachowanie uczestników oraz dobrą organizację ze strony VICTORY.

W trakcie naszego obozu 2019 wdrapaliśmy się na Kopieniec, pokonaliśmy trasę Doliną Kościeliską aż do schroniska oraz zwiedziliśmy jaskinię Bielską na Słowacji. Poza tym Gubałówka oraz Zakopane z przewodnikiem, w tym piękny cmentarz na Pękowym Brzysku.

Zaliczyliśmy dużo zajęć sportowych na sali gimnastycznej w Białym Dunajcu oraz na kręgielni. Wyjścia do Aqua Parku w Zakopanem i Chochołowskich Term również okazały się sukcesem. Dodatkowo, nasi uczestnicy zaangażowali się w prowadzenie pamiętników obozowych w języku angielskim oraz inne aktywności językowe. Kolejny raz zorganizowaliśmy grę terenową po Białym Dunajcu - super zabawa i poznawanie kultury Podhala.

W roku 2020 planujemy powtórzyć program z 2020 dokładając do tego spływ Dunajcem w Pieninach.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na ich temat obozu oraz zdjęcia z lat poprzednich. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszam do kontaktu - 513 130 427 Hubert Wiktorowicz - organizator i kierownik wszystkich obozów Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz.

Biały Dunajec 2020 - obóz sportowo - językowy z elementami turystyki górskiej.

- termin: 12 - 22 lipca 2020 

- zakwaterowanie: Pensjonat ZAGATÓWKA

- transport: autokar (również do dyspozycji na miejscu)

- ubezpieczenie: NW

- koszt - 1600,00 Płatność w dwóch ratach: 350,00 zł zaliczki płatnej przy zapisie uczestnika. Dopłata do pełnej kwoty płatna do 15 czerwca 2020.

- uczestników: max. 35. Zapisy tylko po kontakcie z organizatorem i kierownikiem obozu - Hubert Wiktorowicz 513 130 427 

PROGRAM:

- zajęcia sportowe;;

- wyjścia na wycieczki górskie z przewodkiem ;

-zajęcia tematyczne: plastyczne, muzyczne i  terenowe z wykorzystaniem języka angielskiego;

- prowadzenie własnego pamiętnika obozu w języku angielskim z codziennymi zadaniami;

- spływ Dunajcem;

- wycieczka na Gubałówkę;

- wyjścia do Aqua Park Zakopane I Termy Chochołowskie

- zwiedzanie Zakopanego;

- gra terenowa w Białym Dunajcu;

- -ognisko, dyskoteki i wieczorne zabawy na ośrodku;


 Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

|