nowoczesna nauka angielskiego

OBÓZ 2019 Biały Dunajec

Lato 2019

Obóz za nami!

Do Białego Dunajca  w polskich Tatrach pojechaliśmy już po raz 4 w tym po raz 2 latem. W pensjonacie  ZAGATÓWKA położonym tuż obok rzeki  czujemy się jak w domu - mile widziani i otoczeni opieką.  My ze swojej strony dokładamy nienaganne zachowanie uczestników oraz dobrą organizację ze strony VICTORY.

38 uczestników w różnym wieku oraz w sumie 6 osób kadry rozpoczęło swoją przygodę 7 lipca o godzinie 8.00 na parkingu przy supermarkecie Kaufland w Świdniku. Pierwszym naszym przystankiem był Biłgoraj w którym zabraliśmy na pokład 2 kolejnych uczestników. Ostatnia osoba dołączyła do nas już w Białym Dunajcu.

W trakcie naszego obozu wdrapaliśmy się na Kopieniec, pokonaliśmy trasę Doliną Kościeliską aż do schroniska oraz zwiedziliśmy jaskinię Bielską na Słowacji. Poza tym Gubałówka oraz Zakopane z przewodnikiem, w tym piękny cmentarz na Pękowym Brzysku.

Zaliczyliśmy dużo zajęć sportowych na sali gimnastycznej w Białym Dunajcu oraz na kręgielni. Wyjścia do Aqua Parku w Zakopanem i Chochołowskich Term również okazały się sukcesem. Dodatkowo, nasi uczestnicy zaangażowali się w prowadzenie pamiętników obozowych w języku angielskim oraz inne aktywności językowe. Kolejny raz zorganizowaliśmy grę terenową po Białym Dunajcu - super zabawa i poznawanie kultury Podhala.

Bardzo grzeczna i chętna grupa uczestników dawała nam poczucie że to wyjątkowy czas. Obóz Biały Dunajec 2019 był naszym jubileuszowym obozem Victory (nie liczymy tu wyjazdów do Londynu i półkolonii). 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaufanie, uczestnikom z cudowny czas a kadrze za ciężką ale przynoszącą owoce pracę.

Zapraszamy za rok. W roku 2020 mamy już swoją rezerwację w terminie 12 - 20 lipca. 


 Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

|