nowoczesna nauka angielskiego

OBÓZ 2020 Biały Dunajec

Lato 2020

Biały Dunajec 12 - 20 lipca 2020

Do Białego Dunajca  w polskich Tatrach pojedziemy już po raz 5 w tym po raz 3 latem. W pensjonacie  ZAGATÓWKA położonym tuż obok rzeki  czujemy się jak w domu - mile widziani i otoczeni opieką.  My ze swojej strony dokładamy nienaganne zachowanie uczestników oraz dobrą organizację ze strony VICTORY.

W trakcie naszego obozu 2019 wdrapaliśmy się na Kopieniec, pokonaliśmy trasę Doliną Kościeliską aż do schroniska oraz zwiedziliśmy jaskinię Bielską na Słowacji. Poza tym Gubałówka oraz Zakopane z przewodnikiem, w tym piękny cmentarz na Pękowym Brzysku.

Zaliczyliśmy dużo zajęć sportowych na sali gimnastycznej w Białym Dunajcu oraz na kręgielni. Wyjścia do Aqua Parku w Zakopanem i Chochołowskich Term również okazały się sukcesem. Dodatkowo, nasi uczestnicy zaangażowali się w prowadzenie pamiętników obozowych w języku angielskim oraz inne aktywności językowe. Kolejny raz zorganizowaliśmy grę terenową po Białym Dunajcu - super zabawa i poznawanie kultury Podhala.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaufanie, uczestnikom z cudowny czas a kadrze za ciężką ale przynoszącą owoce pracę.

Program i cennik 2020 w opracowywaniu.


 Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

|