nowoczesna nauka angielskiego

ZIELONA SZKOŁA SZTUTOWO

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele i Dyrektorzy,

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Zielonej Szkoły 2020.

SZTUTOWO

Nasza przygoda ze Sztutowem położonym na Mierzei Wiślanej rozpoczęła się w 2014 roku na pierwszym w historii Victory wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W lecie 2019 odwiedziliśmy to miejsce już po raz 6 organizując w sumie 8 turnusów. W okresie 2017 - 2019 nasze turnusy przygotowujemy dla 90 dzieci i młodzieży. Rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie oraz otwartość na nasze pomysły to podstawowe atuty OW PROMYK. Wspaniała baza własna ośrodka (boiska sportowe, basen i kilka świetlic na zajęcia).

W roku 2020 proponujemy 5 dniową zieloną szkołę w terminie 8 - 12 czerwca 2020 oraz 15 - 19 czerwca 2020 . Czerwiec to bardzo często okres luźniejszych zajęć w szkole i/lub dylematów rodziców czy posyłać dalej dziecko do szkoły. Proponujmy zatem naszą zieloną szkołą dającą elementy edukacyjne, rozrywkowe, poznawcze oraz opiekuńcze.

W sprawie programu i jego dostosowania do potrzeb grupy zachęcamy do kontaktu telefonicznego 513 130 427 lub mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej zdjęcia z naszych dotychczasowych obozów w Sztutowie 

Hubert Wiktorowicz - organizator wypoczynków Victory Szkoła Języków Obcych 

|