nowoczesna nauka angielskiego

Gdzie jesteśmy

Gdzie i w jakich godzinach uczymy?

ŚWIDNIK, RYBCZEWICE, ONLINE

ŚWIDNIK

Na terenie Świdnika prowadzimy zajęcia grupowe w dwóch miejscach: w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w Zespole Szkół nr 2, czyli tradycyjnej  "piątce".

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku

W tym miejscu zajęcia prowadzimy od 2004 roku! Bylismy i jesteśmy świadkami rozwoju Szkoły Podstawowej nr 7 ale i Szkoła Podstawowa nr 7 uczestniczy w naszym rozwoju. Do dnia dzisiejszego, w tym miejscu gromadzimy największą ilość uczniów na zajęciach stacjonarnych. W Szkole Podstawowej nr 7 mieści się również nasze biuro w którym można zapisać dziecko na ferie, obóz letni czy półkolonie. Zapraszamy! 

W Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku

Od kilku lat zapraszamy równiez na zajęcia do sali 006  Szkoły Podstawowej nr 5 w Świdniku. Jest to sala w której odbywaja się jedynie nasze zajęcia językowe. Sami zadbaliśmy o wygląd i wyposażenie tego miejsca, Zajęcia w SP5 odbywają się już od rana z uwagi na pracę szkoły w systemie dwuzmianowym. Plan zajęć każdej grupy jest dopasowany do planu lekcji uczniów SP5. 

RYBCZEWICE

W Zespole Szkół w Rybczewicach

Miło nam się pochwalić, że na zaproszenie rodziców dyrekcji Zespołu Szkół w Rybczewicach utworzyliśmy nowy punkt na mapie gdzie odbywają się zajęcia językowe Victory. Od 27 września, w każdy czwartek i piątek w godzinach 12.00 - 15.00 zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego.

ONLINE

W związku z sytuacją zamknięcia nas wszystkich w domach w chwili obecnej uczymy ... w internecie. Skype, Zoom czy Microsoft Teams - tam nas można spotkać z zajęciami!

 

|
Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.