Przechodzimy w 100% online

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów przechodzimy na naukę w pełni zdalną w okresie od 9 do 29 listopada.

Rozpoczęcie nauki online odbywa się automatycznie i zgodnie z zapisami w umowie. Nie wymaga dodatkowego potwierdzenia. W miarę możliwości uczymy się według ustalonych planów zajęć.

Prosimy o zainstalowanie aplikacji Zoom na komputerach / tabletach. Na zajęcia logujemy się bezpośrednio ze strony głównej victory.edu.pl gdzie w menu górnym utworzyliśmy wygodne skróty.

W przypadku trudności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 513 130427.

See you online!

Wasze Victory:)

Podręczniki 2020/2021

Drodzy Rodzice.

Chcielibyśmy, aby zakup podręczników był dla Was łatwiejszy, dlatego też poniżej wstawiamy wykaz podręczników, z których będziemy korzystać w tym roku szkolnym.

Przy każdym z tytułów dodaliśmy dla Państwa link do porównywarki cenowej tak by mogli Państwo zakupić podręczniki w najlepszej możliwej cenie. Pod niektórymi z linków kryją się oferty konkretnych sklepów, umieściliśmy je jedynie przykładowo- jeśli znajdą Państwo lepsze oferty to super:)

Podręczniki dla naszych uczniów uczęszczających na zajęcia w Szkole Podstawowej nr 7:

Klasa 1 -Smileys 2 Pupils Book Smiles 2 Activity Book

Klasa 2 Smiles 3 Pupils Book Smiles 3 Activity Book

Klasa 3 - Grupy Pani Izy i Pana Radka ; Smiles 4 Pupil's Book    Smiles 4 Activity Book

Grupa Pani Kasi:iWonder3 PB iWonder 3 AB

Klasa 4 MAX - Smiles 5 PB  Smiles 5 AB

Klasa 4 - Incredible 5 team 1 SB Incredible 5 team 1 AB&G

Klasa 5 -  Incredible 5 team 2 PB

Incredible 5 team 2 AB

Klasa 6 - New Enterprise A2 SB   New Enterprise A2 WB & Exam Skills

Klasa 7 - New Enterprise B1 SB  New Enterprise B1 WB

Podręczniki dla naszych uczniów uczęszczających na zajęcia w Szkole Podstawowej nr 5:

Klasa 1 - iWonder 1 SB iWonder 1 AB

Klasa 2 - iWonder 2 PB iWonder 2 AB

Klasa 3 - iWonder3 PB iWonder 3 AB

Zamieszczone linki nie są w żaden sposób linkami afilacyjnymi. Victory SJO nie otrzymuje żadnych gratyfikacji finansowych ze strony sklepów lub wydawnictw wymienionych w powyższych linkach. Podane sklepy są jedynie sklepami przykładowymi.

pozdrawiamy

Victory Szkoła Języków Obcych

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie tracimy zajęć w grupie!

Nie wymiękamy!
Nieważne z jakiego powodu dziecko wziąć udziału w zajęciach. W przypadku zainteresowania udostępniamy nasze zajęcia na plaftormie ZOOM taka aby nieobecni w szkole łączyli się z salą i lektorem.
Na zajęcia logujemy się poprzez indywidualny link lektora dostępny na naszej stronie www.victory.edu.pl
VICTORY SJO

Lekcje Online