nowoczesna nauka angielskiego

Cennik kursów w roku szkolnym 2023/24

Szanowni Państwo,

Z bólem serca, ale jednak, zmuszeni jesteśmy do aktualizacji cen naszych kursów językowych w roku szkolnym 2023/24 w związku ze wzrostem kosztów różnych. 

Zaproponujemy naszym stałym klientom rabaty za kontynuację, rodzeństwo oraz jednorazową wpłatę za kurs.

Victory SJO

 

Życzenia

Życzy Wam, aby ten świąteczny czas był pełen radości, pozwolił na wytchnienie i odpoczynek od codziennego pędu….

Niech gwar Świąt Narodzenia Pana pomoże docenić obecność Waszych najbliższych – tych którzy są obok i tych, których mamy w pamięci…

Zdrowia i spokoju ducha JJJ

I oczywiście tylko dobrych dni w Nadchodzącym Roku 2023....

Victory SJO

Rekrutacja 2021/2022

 

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice.

W dniu dzisiejszym oficjalnie zaczeliśmy rekrutację na nowy rok szkolny 20221/2022!

 Wysłaliśmy do Państwa wiadomości tekstowe  z zapytaniem o kontynuacjie nauki w naszej szkole.

Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał wiadomości prosimy o kontakt pod numerem : 513 427 130 lub 664 879 444.Projekt-bez-tytuu

 

 

Zapisy na lato 2023 - obóz językowo sportowy w Sztutowie

W związku z pojawiającymi się od jakiegoś czasu pytaniami pragniemy poinformować, że obóz Victory 2022 był ostatnim, który zorganizowaliśmy. Podobno " ...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym..." i chociaż NIGDY nie mów, że już NIGDY - doszliśmy do wniosku, że dla nas to jest ten moment. Nie byla to łatwa decyzja - przez chwilę był plan żeby przekazać dowodzenie, ale jak to powiedziała przyjaciółka Victory - "Bez Was to nie będzie to samo"😍 - za te słowa dziękujemy ci Basiu ogromnie❤️❤️❤️. Obozy Victory to NASZE DZIECKO - nasza ciężka praca, nasza radość i troska, zmieniły nas przez te lata, dodawały skrzydeł, odejmowały lat...😊. Za ten wspólny czas pragniemy z całego serca podziękować - Państwu rodzicom za zaufanie oraz wszystkie dobre, ciepłe slowa, naszej niezawodnej kadrze za jeĵ wytrwałość i przede wszystkim NASZYM cudownym dzieciakom i młodzieży - to właśnie dla WAS warto było.... Magdalena i Hubert Wiktorowicz

Realizujemy Polski Bon Turystyczny

Informujemy, że korzystając z naszej oferty wyjazdowej - obóz lub oferty półkolonii możecie Państwo skorzystać z Polskiego Bonu Turystycznego. Aby zrealizować bon należy go aktywować na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, skontaktować się z nami telefonicznie podając nam Kod Obsługi Płatności a następnie kod potwierdzający jaki otrzymacie smsem.

Polski Bon Turystyczny realizujemy pod numerem telefonu: 796 427 130

Victory SJO

Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.