nowoczesna nauka angielskiego

Życzenia

Życzy Wam, aby ten świąteczny czas był pełen radości, pozwolił na wytchnienie i odpoczynek od codziennego pędu….

Niech gwar Świąt Narodzenia Pana pomoże docenić obecność Waszych najbliższych – tych którzy są obok i tych, których mamy w pamięci…

Zdrowia i spokoju ducha JJJ

I oczywiście tylko dobrych dni w Nadchodzącym Roku 2023....

Victory SJO

Zapisy na lato 2023 - obóz językowo sportowy w Sztutowie

W związku z pojawiającymi się od jakiegoś czasu pytaniami pragniemy poinformować, że obóz Victory 2022 był ostatnim, który zorganizowaliśmy. Podobno " ...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym..." i chociaż NIGDY nie mów, że już NIGDY - doszliśmy do wniosku, że dla nas to jest ten moment. Nie byla to łatwa decyzja - przez chwilę był plan żeby przekazać dowodzenie, ale jak to powiedziała przyjaciółka Victory - "Bez Was to nie będzie to samo"😍 - za te słowa dziękujemy ci Basiu ogromnie❤️❤️❤️. Obozy Victory to NASZE DZIECKO - nasza ciężka praca, nasza radość i troska, zmieniły nas przez te lata, dodawały skrzydeł, odejmowały lat...😊. Za ten wspólny czas pragniemy z całego serca podziękować - Państwu rodzicom za zaufanie oraz wszystkie dobre, ciepłe slowa, naszej niezawodnej kadrze za jeĵ wytrwałość i przede wszystkim NASZYM cudownym dzieciakom i młodzieży - to właśnie dla WAS warto było.... Magdalena i Hubert Wiktorowicz

Realizujemy Polski Bon Turystyczny

Informujemy, że korzystając z naszej oferty wyjazdowej - obóz lub oferty półkolonii możecie Państwo skorzystać z Polskiego Bonu Turystycznego. Aby zrealizować bon należy go aktywować na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, skontaktować się z nami telefonicznie podając nam Kod Obsługi Płatności a następnie kod potwierdzający jaki otrzymacie smsem.

Polski Bon Turystyczny realizujemy pod numerem telefonu: 796 427 130

Victory SJO

Rekrutacja 2021/2022

 

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice.

W dniu dzisiejszym oficjalnie zaczeliśmy rekrutację na nowy rok szkolny 20221/2022!

 Wysłaliśmy do Państwa wiadomości tekstowe  z zapytaniem o kontynuacjie nauki w naszej szkole.

Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał wiadomości prosimy o kontakt pod numerem : 513 427 130 lub 664 879 444.Projekt-bez-tytuu

 

 

Ponownie przechodzimy w całkowity tryb online

W związku z decyzją Premiera RP oraz Ministra Zdrowia o wprowadzeniu całkowitej nauki zdalnej uczniów informujemy, że z dniem 22 marca, na okres do 9 kwietnia, wszystkie realizowane kursy przechodzą w tryb online na platformie ZOOM.

Logowanie możliwe bezpośrednio ze strony startowej www.victory.edu.pl.

Pozdrawiamy!

Victory SJO

 

 

Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.