nowoczesna nauka angielskiego

 

UCZYĆ, BAWIĆ I WYCHOWYWAĆ

VICTORY: UCZYĆ, BAWIĆ i WYCHOWYWAĆ

MISJA VICTORY

Misją Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz jest uczyć, bawić oraz wychowywać. Cel ten osiągamy poprzez zaoferowanie przystępnych cenowo, atrakcyjnych i innowacyjnych  zajęć językowych oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych.


 WIZJA

Wierzymy, że metody i narzędzia należy dostosować do obecnych czasów i cały czas rozwijać, dlatego w naszej pracy przykładamy dużą wagę do innowacyjności. Nieustannie doskonalimy i poszerzamy nasza ofertę w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań cyfrowych, po to aby jakość oraz efektywność pracy na zajęciach językowych była jak najwyższa.


KOGO UCZYMY?

Zapraszamy na kursy językowe skierowane do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych niezależnie od ich wieku. Na naszych kursach znajdziecie Państwo dobrze przygotowanych i sympatycznych lektorów, ciekawe i nowoczesne podręczniki, najnowsze metody oraz narzędzia do prowadzenia zajęć językowych.


FORMA NASZYCH ZAJĘĆ

Oferowane przez nas kursy językowe mogą przybrać formę zajęć grupowych, a także zajęć indywidualnych. Cechą charakterystyczną wszystkich zajęć jest poznanie potrzeb naszych uczniów oraz ich motywacji do nauki.

Zajęcia w grupach mają mnóstwo zalet. Ich podstawową cechą jest dynamiczne tempo oraz indywidualny wkład każdego uczestnika grupy w pracę na zajęciach. Co więcej, rozwijany jest aspekt wychowawczo-społeczny uwzględniający różnorodne zdolności oraz możliwości uczniów. Dzięki zajęciom w grupie uczymy poszanowania dla innych osób oraz ich pomysłów. Wielkość naszych grup  daje możliwość wydobycia talentów oraz wyćwiczenia elementów sprawiających trudności.

W ramach kursów w grupach zapraszamy na zajęcia, które trwać będą od 30 do 90 minut:

- Zajęcia 30 minutowe skierowane są do najmłodszych uczniów Victory, którymi są dzieci w wieku przedszkolnym. Kurs w oparciu o podręcznik Happy Hearts wyd. Egis zapewni mnóstwo ruchu i zabawy. Piosenki i gry pozwolą na swobodę i miłe spędzanie czasu na zajęciach. Dzięki pomysłowości naszych lektorów uruchomimy różne zmysły.CENNIK KURSÓW

Dla uczniów szkół podstawowych mamy kursy po 45, lub 60 minut:

- W przypadku uczniów klas 1-3 zapraszamy na kurs w oparciu o najnowsze pozycje wydawnictwa Egis. W kursie znajdziemy piosenki i rymowanki, zadania i dialogi oraz gry. Nauka bez stresu oraz pozytywne doświadczenie już od najmłodszych lat zmotywują do dalszych językowych osiągnięć CENNIK KURSÓW.

- Uczniowie klas 4-5 uczą się 60 minut - aktywna nauka języka poprzez zróżnicowane i ciekawe zadania z wykorzystaniem tablic interaktywnych.CENNIK KURSÓW

- Od klasy 6 kurs dedykowany jest dla młodzieży, dlatego też proponujemy zwypełniamy nasz wspólny czas stymulującymi i ciekawymi tematami. Nasze zajęcia wzbogacone są o w pełni interaktywne komponenty cyfrowe, a  ich konstrukcja i zawartość pozwalają na elastyczne dostosowanie się do potrzeb każdej grupy uczniów. Zajęcia trwają 60 lub 90 minut w przypadku grup zaawansowanych.CENNIK KURSÓW

Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Jeśli jest to tylko możliwe staramy się o to aby zajęcia nie odbywały się dzień po dniu oraz aby praca domowa zadawana była na jednych zajęciach w tygodniu z uwzględnieniem czasu na jej rzetelne wykonanie.

Zajęcia indywidualne stawiają nas w roli krawca, który z precyzją i starannością dobiera treści oraz formę zajęć dostosowaną do potrzeb indywidualnych. Tempo, częstotliwość oraz długość zajęć dopasowana jest do każdego ucznia indywidualnie. W zależności od potrzeb zajęcia mogą służyć pomocy w nauce, nauce mówienia lub przygotowaniu do egzaminu.


JAK UCZYMY?

W zależności od wieku oraz celu kursu pracujemy nad wszystkimi sprawnościami, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu komunikacyjnego. Duża ilość ćwiczeń komunikacyjnych daje możliwość porozumiewania się w języku obcym już od pierwszych zajęć. Konsekwentnie utrwalane wzorce językowe prowadzą do wyrobienia umiejętności budowania samodzielnych wypowiedzi.

W przypadku dzieci zwracamy uwagę na holistyczny rozwój naszych uczniów. Wraz z nauką języka dbamy o  szeroki rozwój intelektualny naszych słuchaczy.  Uczniowie wraz z nauką języka mają okazję poszerzenia wiedzy matematycznej, plastycznej, przyrodniczej i społecznej.

Dbamy o to, aby zaproponować naszym słuchaczom tylko ciekawe i nowoczesne podręczniki czołowych wydawnictw językowych. Staramy się, aby były one również obudowane multimedialnie. Do prowadzenia wszystkich zajęć korzystamy z nowoczesnych narzędzi w postaci tablic multimedialnych. Miło nam się pochwalić, że jesteśmy liderem rozwiązań cyfrowych na zajęciach językowych. Samodzielnie opracowaliśmy mobilne zestawy multimedialne, które dają nam pewność, że w każdej grupie pracujemy z wykorzystaniem tablic interaktywnych.


PRZEJRZYSTOŚĆ i OTWARTOŚĆ

Ilość zajęć w kursie gwarantowana jest umową jaką podpisujemy ze Słuchaczem lub jego opiekunem. W każdej chwili istnieje możliwość przerwania nauki i rozliczenia zajęć do momentu zakończenia umowy. W przypadku opłacenia całości kursu niewykorzystane środki są zwracane.

Jesteśmy otwarci na sugestie oraz uwagi naszych uczniów i/lub ich rodziców lub opiekunów. Mamy duże doświadczenie w organizacji kursów dla uczniów w różnym wieku i poziomie. Ale zawsze chętnie się uczymy i zmieniamy. Najlepszym dowodem naszej otwartości jest duża ilość nowości jakie regularnie dodajemy do naszych kursów.


BAWIĆ

Wierzymy, że zarówno na zajęciach językowych jak i na półkoloniach i obozach podstawą sukcesu lektora i wychowawcy jest dobra zabawa. Staramy się o to żeby nie zaniedbywać elementów dobrej zabawy w myśl prostej zasady: jeśli lektor dobrze się czuje i bawi na zajęciach ze swoimi uczniami, jest duża szansa że to samo czują nasi uczniowie.


WYCHOWYWAĆ

Prowadząc zajęcia językowe oraz podejmując wyzwania i wysiłek jakim jest organizacja bezpiecznego wypoczynku w postaci półkolonii i obozów przywiązujemy dużą wagę do wpływu na wychowanie naszych uczniów. Nasza postawa i przykład jaki dajemy może stać się pozytywnym modelem i pozwala wielu naszym uczniom bezpiecznie i spokojnie przejść przez burzliwy okres dorastania. Warto przytoczyć przykład wielu naszych uczniów którzy przez wiele lat wyjeżdżają z nami na kolonie i obozu i dzięki którym co roku przesuwamy granicę wiekową naszych uczestników. 

|
Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.