nowoczesna nauka angielskiego

SUPERBOHATEROWIE - poznaj ich!

Dlaczego superbohaterowie? Niezależnie czy na kursie językowym, wyjeździe do Londynu czy na obozie, każde z nas posiada mnóstwo talentów i super mocy aby sprawić że nauka języka może być przyjemna, a czas spędzony na zajęciach zapadnie na długo w pamięci. Uczą, bawią, wychowują, pomagają wkładając w to swoje serca i uśmiech:) Czyż to nie superbohaterowie:)?

Osobiście wyznam, że nie mogę mieć większego szczęścia współpracując z taką ekipą:)

 

  Hubert Wiktorowicz – dyrektor oraz założyciel Victory. Nauczyciel z powołania, który od lat prowadzi swoje zajęcia z pasją i zaangażowaniem, Nie straszne mu nowe technologie, dlatego też w trakcie swoich zajęć nie zawaha się ich użyć. Często zanim go zobaczycie, możecie go usłyszeć – muzyka towarzyszy mu cały czas. Lubi spędzać czas aktywnie – często można zauważyć go mknącego na swoim rowerze.
Lekcja online
  Magdalena Wiktorowicz- dyrektor finansowy - czarodziejka exela oraz mistrzyni organizacji. Ta pełna energii oraz uśmiechu osoba jest nasza bazą danych, do której w każdej chwili możemy się zwrócić. Wielbicielka kotów.
  Izabela Kozioł – dyrektor kreatywna naszej szkoły językowej. Milion nowych pomysłów na minutę, sprawia, że jej zajęcia są za każdym razem inne i stymulujące. Lubi wszystko co kolorowe i pomidorowe. Oprócz zajęć w szkole prowadzi również zajęcia Sensoplastyka ®.
Lekcja onlie
 2418811895453266733431914191964570356127826n Angelika Małyska – pasjonatka podróży i języków obcych. Nasza lektorka nie boi się nowych wyzwań, a jej pomysłowość doceniają wszyscy wkoło. Perfekcyjnie zorganizowana oraz przygotwana na każdą okoliczność. 
  Radosław Grygiel – lektor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Nie straszne są mu żadne wyzwania – podchodzi do nich z uśmiechem. Nasi uczniowie chwalą go za profesjonalizm oraz poczucie humoru.
  Katarzyna Grygiel - „dział techniczny” naszej szkoły.
Lekcja online
 10994263523859454317100728261307598936618058n Magdalena Lewińska - czarodziejka naszych najmłodszych. Człowiek orkiestra ( na zajęciach zagra Wam na ukulele),  po jej zajęciach nasi uczniowie wychodzą z uśmiechem na twarzy, a rodzice słyszą WOW. Zawsze uśmiechnięta ale również wymagająca lektorka. Wielbicielka kotów.
|
Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.