nowoczesna nauka angielskiego

SUPERBOHATEROWIE - poznaj ich!

Superheroes don't wear capes, they teach!

Dlaczego superbohaterowie?

Niezależnie czy na kursie językowym, wyjeździe do Londynu czy na obozie nad morzem lub w górach, każde z nas posiada mnóstwo talentów i super mocy aby sprawić że nauka języka może być przyjemna, a czas spędzony na zajęciach lub obozie zapadnie na długo w pamięci. Uczymy, bawimy, wychowujemy, rozśmieszamy i pocieszamy.  Wszystko to robimy wkładając w to swoje serce i uśmiech:) Czyż to nie czyni z nas superbohaterów:)?

Victory to zdecydowanie kuźnia talentów która już od wielu lat szlifuje diamenty wśród lektorów i wychowawców. Może to szczęście spotykania wspaniałych ludzi, a może dar przekazywania naszej pasji. Od roku 2004 na naszej drodze stają ciekawi i wyjątkowi ludzie. Po wielu latach pracy mamy świadomość że w wielu miejscach w Polsce i na świecie pracują osoby związane z Victory. Każda z osób którą spotykamy po drodze wzbogaca nas i pozostawia wspomnienia za które dziękujemy.

Hubert Wiktorowicz Victory SJO

 

 

Hubert Wiktorowicz – The Founding Father:) dyrektor oraz założyciel Victory. Nauczyciel z powołania, który od lat prowadzi swoje zajęcia z pasją i zaangażowaniem, Nie straszne mu nowe technologie, dlatego też w trakcie swoich zajęć nie zawaha się ich użyć. Często zanim go zobaczycie, możecie go usłyszeć – muzyka towarzyszy mu cały czas. Lubi spędzać czas aktywnie – często można zauważyć go mknącego na swoim rowerze lub kopiącego piłkę. 

Update:) Hubert wciąż myśli że jest pandemia więc z uczniami w zdecydowanej większości uczy się w sieci rozwijając nowy pomysł Uczę dzieci w sieci Sprawdź i zobacz jak mu idzie:)
Lekcja online

  Magdalena Wiktorowicz- dyrektor finansowy - czarodziejka exela oraz mistrzyni organizacji. Ta pełna energii oraz uśmiechu osoba jest nasza bazą danych, do której w każdej chwili możemy się zwrócić. Gdyby tak jeszcze mogła uczyć:) Posiada nieoceniony dar poprawiana stanu zdrowia uczestnikom obozów Victory. Wielbicielka gotowania i spędzania czasu z domowymi kotami Lilką i Aliną .. i Felicjanem:)
  Izabela Kozioł – dyrektor kreatywna naszej szkoły językowej. Milion nowych pomysłów na minutę, sprawia, że jej zajęcia są za każdym razem inne i stymulujące. Lubi wszystko co kolorowe i pomidorowe. Oprócz zajęć w szkole prowadzi również zajęcia Sensoplastyka ®. Mama Zuzi i Kazika wraca po urlopie macierzyńskim:)
Lekcja online
 2418811895453266733431914191964570356127826n Angelika Małyska – pasjonatka podróży i języków obcych. Nasza lektorka nie boi się nowych wyzwań, a jej pomysłowość doceniają wszyscy wkoło. Perfekcyjnie zorganizowana oraz przygotowana na każdą okoliczność. Zdobyła również serca naszych obozowiczów więc kolejna multi talenciara:)
 

Radosław Grygiel – lektor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Nie straszne są mu żadne wyzwania – podchodzi do nich z uśmiechem. Nasi uczniowie chwalą go za profesjonalizm oraz poczucie humoru. W chwilach wolnych (jakich?) pasjonat perkusji i czynny muzyk.

Lekcje online


10994263523859454317100728261307598936618058n
Magdalena Lewińska - czarodziejka naszych najmłodszych. Człowiek orkiestra ( na zajęciach zagra Wam na ukulele),  po jej zajęciach nasi uczniowie wychodzą z uśmiechem na twarzy, a rodzice słyszą WOW. Zawsze uśmiechnięta ale również wymagająca lektorka. Wielbicielka kotów.
   
|
Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.