nowoczesna nauka angielskiego

Sztutowo nad morzem

Lato 2023

W związku z pojawiającymi się od jakiegoś czasu pytaniami pragniemy poinformować, że obóz Victory 2022 był ostatnim, który zorganizowaliśmy. Podobno " ...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym..." i chociaż NIGDY nie mów, że już NIGDY - doszliśmy do wniosku, że dla nas to jest ten moment. Nie byla to łatwa decyzja - przez chwilę był plan żeby przekazać dowodzenie, ale jak to powiedziała przyjaciółka Victory - "Bez Was to nie będzie to samo"😍 - za te słowa dziękujemy ci Basiu (Barbara Rybczyńska) ogromnie❤️❤️❤️. Obozy Victory to NASZE DZIECKO - nasza ciężka praca, nasza radość i troska, zmieniły nas przez te lata, dodawały skrzydeł, odejmowały lat...😊. Za ten wspólny czas pragniemy z całego serca podziękować - Państwu rodzicom za zaufanie oraz wszystkie dobre, ciepłe slowa, naszej niezawodnej kadrze za jeĵ wytrwałość i przede wszystkim NASZYM cudownym dzieciakom i młodzieży - to właśnie dla WAS warto było.... Magdalena i Hubert Wiktorowicz


Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

|
Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.