nowoczesna nauka angielskiego

Zajęcia indywidualne

Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć indywidualnych będących wygodną forma nauki dostosowaną do możliwości czasowych oraz potrzeb słuchacza. Nauka pod kątem komunikacji, przygotowywania do egzaminów i testów oraz pomoc doraźna w nauce.

Zapraszamy do skorzystania z zajęć indywidualnych online realizowanych na platformie ZOOM lub SKYPE. Wygodnie, elastycznie oraz nowocześnie. 

Cena zajęć już 75,00 zł brutto za 60 minut nauki

Kontakt: 664 879 444 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA SPECJALNA 

Zajęcia o charakterze pomocy doraźnej w nauce w cenie 40,00 zł w siedzibie Victory SJO Chabrowa 9, 21-040 Świdnik lub 45,00 zł z dojazdem do ucznia na terenie Świdnika i okolic.

Kontakt: 794 427 927 lub formularzem poniżej

Czas trwania oferty specjalnej do 10 września 2023 lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Imię i Nazwisko ucznia
Telefon kontaktowy
Preferowany dzień nauki
Wyślij
Wiek / klasa
Mail kontaktowy
Wybierz miejsce zajęć

|
Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.