nowoczesna nauka angielskiego

 

UCZYĆ, BAWIĆ I WYCHOWYWAĆ

MAŁY UCZEŃ - 60 spotkań po 45 minut | dzieci klasy 1-4

Zajęcia w grupach mają mnóstwo zalet. Ich podstawową cechą jest dynamiczne tempo oraz indywidualny wkład każdego uczestnika grupy w pracę na zajęciach. Co więcej, rozwijany jest aspekt wychowawczo-społeczny uwzględniający różnorodne zdolności oraz możliwości uczniów. Dzięki zajęciom w grupie uczymy poszanowania dla innych osób oraz ich pomysłów. Wielkość naszych grup (6-8 osób) daje możliwość wydobycia talentów oraz wyćwiczenia elementów sprawiających trudności.

- kurs MAŁY UCZEŃ -

Dla uczniów szkół podstawowych w wieku klas 1-4 mamy kursy po 45, lub 60 minut. W przypadku uczniów klas 1-3 zapraszamy na kurs w oparciu o serię Smileys wyd. Egis - ucz się języka z uśmiechem na twarzy. W kursie znajdziemy piosenki i rymowanki, zadania i dialogi oraz gry. Nauka bez stresu oraz pozytywne doświadczenie już od najmłodszych lat zmotywują do dalszych językowych osiągnięć.  

Uczniowie klas 4 uczą się 45 lub 60 minut w oparciu o serię Incredible Team, kontynuację serii Smileys lub serię Right On wyd. Egis. - aktywna nauka języka poprzez zróżnicowane i ciekawe zadania z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Wybrane przez nas podręczniki są w pełni interaktywne, a konstrukcja i zawartość pozwalają na elastyczne dostosowanie się do potrzeb każdej grupy uczniów. Zajęcia trwają 45 lub 60 minut w przypadku grup zaawansowanych.

Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Jeśli jest to tylko możliwe staramy się o to aby zajęcia nie odbywały się dzień po dniu oraz aby praca domowa zadawana była na jednych zajęciach w tygodniu z uwzględnieniem czasu na jej rzetelne wykonanie.

Całość kursu obejmuje 60 spotkań realizowanych w okresie od września do maja lub czerwca.  Ile kosztuje kurs MAŁY UCZEŃ? Kliknij tutaj aby poznać CENNIK oraz SPOSOBY PŁATNOŚCI. Rata miesięczna za naukę zaczyna się już od 98,00 zł.

[/html]

|